Відбувся семінар для платників податків Черкаської області
Опубликовано: Кам’янська об’єднана ДПІ
Захід пройшов в актовій залі Головного управління Міндоходів у Черкаській області за участі керівників профільних підрозділів Головного управління Міндоходів в області та Черкаської митниці Міндоходів. Тема семінару: «Новації у законодавстві, які набрали чинності з 01.01.2014 року. Практика застосування норм Податкового та Митного кодексів України».
З вітальним словом до гостей і учасників семінару звернулись заступник начальника Головного управління Міндоходів у Черкаській області Тетяна Проценко та перший заступник начальника Черкаської митниці Міндоходів Юрій Ступак.
«Стало вже доброю традицією для нас зустрічатися з платниками у такому форматі. Для нас це чудова можливість почути ті питання, що турбують громадськість. Для платників – дізнатися з перших вуст про новації в оподаткуванні та про заходи щодо подальшого удосконалення податкового і митного законодавства», - зазначила Тетяна Проценко.
«Ми зацікавлені у тому, щоб кожен громадянин орієнтувався у митному законодавстві, знав про загальні правила переміщення через кордон України, а також знав, куди йому звернутися за актуальною інформацією», - сказав Юрій Ступак.
Вони подякували присутнім на семінарі громадянам та представникам бізнесу, присутнім колегам і ЗМІ за плідну спільну роботу у 2013 році і побажали добре попрацювати на семінарі.
Уже за традицією в роботі семінару взяли участь митники Міндоходів.
Серед висвітлених питань – подання електронної звітності, новації в сплаті податку на прибуток, правила застосування звичайних цін, податкові різниці та трансфертне ціноутворення, справляння на додану вартість, податок на доходи фізичних осіб, податок на нерухомість, єдиний внесок. Їх висвітлювали: Віталій Льготський, начальник управління ІТ та обліку платників Головного управління Міндоходів в області, Катерина Кузьома, начальник відділу податку на прибуток та митних платежів управління оподаткування та контролю окремих об’єктів і операцій Головного управління Міндоходів в області, Ольга Познякова, заступник начальника управління – начальник відділу контролю за декларуванням ПДВ управління оподаткування та контролю окремих об’єктів і операцій Головного управління Міндоходів в області, Володимир Жаврід, заступник начальника управління - начальник відділу адміністрування доходів і зборів з фізичних осіб та майнових податків управління доходів і зборів з фізичних осіб Головного управління Міндоходів в області, Віталій Лушніков, начальник відділу адміністрування єдиного соціального внеску управління доходів і зборів з фізичних осіб Головного управління Міндоходів в області та Павло Горбенко, в.о.начальника відділу організації митного контролю Черкаської митниці Міндоходів.
Загальна кількість слухачів семінару – понад 300 платників з усіх районів Черкаської області.
Під час дискусійного блоку учасники семінару мали змогу отримати відповіді лекторів на запитання, а також індивідуальні консультації по секціях.
Добавить комментарий к новости "Відбувся семінар для платників податків Черкаської області "