Подробно
Уманська молодь не втрачає цікавості до постаті Тараса ШевченкаУкраина, Черкассы и область | Местные новости | 20-01-2014 | Черкаська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
![]() Тематичний захід, присвячений 200-річчю від дня народження Тараса Шевченка, відбувся в Уманській загальноосвітній школі №1. Незважаючи на те, що школа носить ім’я Олександра Пушкіна, її господарі – учні та вчителі, шанують та люблять творчість видатного українського поета Тараса Шевченка. В навчальному закладі діє музей Кобзаря, де зібрані його портрети, фотографії та книги. Готуючись до відзначення 200-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка, учні 11 класу та вчителі провели тематичний круглий стіл. Цікаво, що учасники заходу не просто обговорили життя та творчість Кобзаря, а відшукали невідомі або маловідомі факти, якими і поділилися один з одним. Источник: Черкаська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЧеркассы![]() |
Добавить комментарий к новости "Уманська молодь не втрачає цікавості до постаті Тараса Шевченка"