Бригинець звернувся до телеканалу «ГромTV» з проханням надати координати людини, яка в одній з телепередач дезінформувала глядачів, звинувативши представників ВО «Свобода» у діях, які вони не скоювали.
Враховуючи те, що адреси телеканалу не можливо знайти, то Бригинець звернувся до телеканалу публічно. Про це повідомила прес-служба народного депутата України (фракція «Батьківщина») Олександра Бригинця.
У сюжеті розповідалося про катування невідомими особами одного з активістів Майдану Володимира Яременка (жителя Сумської області), який після побиття отримав кілька переломів на нозі та забій грудної клітини. Один з учасників сюжету, нібито свідок подій (Олександр), заявив, що люди в масках, які нібито забрали Володимира з майданівського сумського намету і побили - це були представники ВО «Свобода».
«До мене звернулася громадянка, яка переконана, що так званий свідок подій бреше, адже вона особисто знайома з постраждалим Володимиром, який розповідав їй, що його побили представники міліції. Тому вона просить допомогти знайти свідка (Олександра), щоб подати на нього до суду за надання неправдивої інформації», - повідомив О. Бригинець.
Як розповіла жінка, 30 грудня 2013 року вона провідувала у Київській міській клінічній лікарні №12 товариша, разом з яким у палаті лежав той самий Володимир Яременко з Сумської області з травмами ніг та забиттям тіла. Він розповів, що був в охороні Майдану і його били, погрожуючи, що якщо він знову з’явиться на Майдані, то добром це не закінчиться. Коли жінка запропонувала Володимиру написати заяву у міліцію, то він відмовився, посилаючись на те, що його били «мєнти».
31 грудня Володимир розповів цій жінці, що до нього приходили в лікарню і залякували. Попередили, що якщо він дасть свідчення проти «мєнтів», то його «закопають в лісі». Проте погодився дати свідчення депутатам в присутності телеканалів. Нардеп Бригинець і журналісти 5 каналу погодилися зустрітися із потерпілим. Але у призначений день зустрічі – 5 січня – пацієнта у лікарні вже не було (як сказали медсестри, він виписався 3 січня).
«Але залишається дивним, що це стосується людини, яка перенесла операцію і у нього була зламана стопа. Наразі Володимира розшукує громада шляхом оголошень та за допомогою соціальних мереж. Виходячи з тієї інформації, яку я маю, Володимир змушений був залишити лікарню під тиском влади для того, щоб не дати те саме інтерв’ю, можливість якого я обговорював і з ініціаторами інтерв’ю, і з журналістами по телефону. Більше того, на мою думку, згаданий сюжет на телеканалі «ГромTV» і та дезінформація, яку озвучив так званий Олександр, є або частиною, або наслідком тиску. Виходячи з цього, я підтримав ініціативу виборців і взявся допомогти розшукати згаданого Олександра і допомогти громадянам підготувати відповідний судовий позов», - пояснив О.Бригинець.
Источник: ЗА КИЇВ | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "За допомогою Бригинця громада розшукує дезінформатора"