Правоохоронці затримали молодика, який заподіяв 54–річному селянину тілесні ушкодження несумісні з життям. За скоєння такого правопорушення чоловік може потрапити до в’язниці на строк до 10 років.
До чергової частини Смілянського міськвідділу міліції по спецлінії "102" з повідомленням про виявлення трупа звернувся 45–річний житель одного із сіл району. Чоловік вказав, що прийшов провідати свого сусіда і приніс йому продукти харчування, натомість виявив його мертвим у власній оселі. Прибувши на місце пригоди, правоохоронці виявили тіло 54–річного господаря без ознак життя. Обстановка в будинку залишалась не порушеною та слідів боротьби не виявлено. Згідно висновку судово–медичного експерта було встановлено, що на тілі потерпілого маються численні переломи та інші не сумісні з життям травми.
Міліціонери опитували жителів села і перевіряли осіб раніше судимих за скоєння аналогічних злочинів. Декілька годин кропіткої праці дали очікуваний результат. Від випадкових свідків стало відомо, що за декілька днів до загибелі, чоловіка бачили на підпитку з невідомими людьми. Як з’ясувалося, приятелі влаштували пиятику в одному з місцевих будинків. В розмові з господаркою оселі стало відомо, що дійсно декілька днів тому до неї приходили її знайомі, в тому числі і потерпілий. Після вживання оковитої між двома гостями виникла сварка, яка переросла в бійку. Як стало відомо, молодий чоловік, який руками і ногами бив потерпілого по різних частинах тіла, раніше вже неодноразово потрапляв в поле зору міліції. Ним виявився 17–річний непрацюючий, раніше судимий житель сусіднього села. Правоохоронці довідавшись, що тяжкий злочин скоїв юнак, який перебуває під слідством за скоєне ним раніше кримінальне правопорушення відразу прийняли рішення про його затримання.
Побачивши на подвір’ї людей у погонах хлопчина здивувався. На запитання про бійку з чоловіком, парубок підтвердив даний факт і все розповів в деталях. Після спільного розпиття спиртних напоїв між ним та малознайомим чоловіком виник конфлікт, який переріс в бійку. Охмелілий молодик так ввійшов в азарт, що не помітив, як від отриманих ударів його суперник впав на землю. Потім йому допомогли підвестися і провели до автобусної зупинки. Потерпілий вказав, що далі він дійде сам додому і вони його там залишили. Більше його ніхто не бачив і вдома не провідував. Про те, що останній помер зловмисник дізнався вже від працівників міліції.
На даний час речові докази по справі вилучено, слідчим відділом Смілянського міськвідділу міліції відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 121 Кримінального кодексу України (умисне тяжке тілесне ушкодження). Зловмиснику обрано запобіжний захід – тримання під вартою. Законодавством передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 7 до 10 років.
Повідомляє СЗГ УМВС України в Черкаській області.
Источник: Громадсько-політичне видання "Прес-Центр" | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Пиятика закінчилась смертю"