Працівники міліції затримали 41–річну жительку одного із сіл району, яка ударом ножа позбавила життя свого 38–річного співмешканця.
Слідчим відділенням Тальнівського райвідділу міліції відкрито кримінальне провадження за фактом смерті чоловіка, а жінці загрожує позбавлення волі строком до 15 років.
До чергової частини Тальнівського райвідділу міліції зателефонувала жінка, яка повідомила, що в дворі власного домоволодіння вона виявила труп свого співмешканця. На місце пригоди негайно виїхала слідчо–оперативна група для перевірки отриманої інформації.
Окрім працівників міліції, на місці події працювали співробітники швидкої допомоги. Медики констатували загибель чоловіка та повідомили, що смерть настала внаслідок проникаючого поранення грудної клітки. Правоохоронці розпочали огляд місця події та опитування свідків. Під час проведення огляду будинку, працівники міліції побачили безлад на кухні, який вказував на бійку. Окрім цього експерти–криміналісти знайшли під подушкою, на якій спала господиня, ножа зі слідами бурого кольору.
Працівники міліції вирішили поговорити із співмешканкою загиблого та з’ясувати, що сталося. Жінка помітно нервувала та хотіла чимшвидше завершити розмову. Розповіла, що з чоловіком жила мирно, однак нещодавно в них була незначна сварка. Під час з’ясування стосунків, вона розгнівалася, гримнула дверима і пішла до себе в кімнату, а що було далі не знає, виявила чоловіка вранці вже мертвим. Її поведінка насторожила правоохоронців, під час спілкування із жінкою виникло багато протиріч, що спонукало працівників міліції знову повертатися до розмови з нею. В решті решт вона зізналася у скоєному.
Як з’ясувалося, напередодні смерті чоловіка, вона пішла з ним в гості до брата загиблого. Там вони випили, обговорили власні проблеми і повернулися додому, де на кухні продовжили застілля. Після кількох чарок, між ними виник конфлікт. Чоловік звинуватив жінку у зраді, їхня суперечка переросла в бійку, під час якої потерпілий отримав поранення.
Наразі правоохоронці проводять розслідування, встановлюють всі обставини справи та проводять збір необхідних матеріалів для їх направлення до суду. Жінка стверджує, що не хотіла вбивати співмешканця, однак за скоєне їй все одно прийдеться нести відповідальність. На даний час слідчим відділенням Тальнівського райвідділу міліції жінці оголошено підозру у скоєнні кримінального правопорушення за ч.1 ст. 115 Кримінального кодексу України (Умисне вбивство). Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі від семи до п’ятнадцяти років.
Повідомляє СЗГ УМВС України в Черкаській області.
Источник: Громадсько-політичне видання "Прес-Центр" | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "На Тальнівщині жінка вбила свого співмешканця ударом ножа"