Співробітники міліції відкрили кримінальне провадження за нанесення тяжких тілесних ушкоджень відносно 29–річного жителя одного із сіл Городищенського району, який побив до смерті 32–річного односельчанина.
Співробітники міліції відкрили кримінальне провадження за нанесення тяжких тілесних ушкоджень відносно 29–річного жителя одного із сіл Городищенського району, який побив до смерті 32–річного односельчанина. Тепер молодикові загрожує покарання у вигляді позбавлення волі до 10 років.
До чергової частини Городищенського райвідділу міліції надійшло повідомлення від фельдшера швидкої медичної допомоги про виявлення бездиханного тіла чоловіка із забійними ранами голови та грудної клітки.
Прибувши на місце події, працівників міліції зустрів господар будинку, де сталася трагедія. Він розповів правоохоронцям, що потерпілий тимчасово у нього проживав. Напередодні трагедії до них у гості прийшов знайомий, чоловіки накрили нехитрий стіл, випили по чарці–другій. Проте дружня бесіда тривала недовго, через певний час між гостем та потерпілим зав’язався спір. Підігріті спиртним, чоловіки згадали про заборгованість один перед одним та минулі образи. Словесна перепалка переросла в бійку. Господар будинку намагався розборонити чоловіків, але це було йому не під силу. Втомившись він нанесення стусанів, всі троє продовжили застілля, яке тривало до глибокої ночі. Наступного дня господар побачив, що його товариш погано себе почуває і скаржиться на сильний головний біль. Він запропонував викликати швидку допомогу, однак останній відмовився. На ранок чоловік знайшов свого товариша в одній із кімнат будинку без ознак життя.
Співробітники міліції взялися за пошуки кривдника. Правоохоронці опитали можливих свідків події та направилися за місцем його проживання, однак вдома чоловіка не було. Проведеними слідчо–оперативними заходами працівники міліції того ж дня встановили, що він може переховуватися в одному із місцевих будинків, тому вирішили перевірити отриману інформацію. Коли зловмисник побачив на порозі будинку, де він ховався, людей у формі, то був дуже здивований. Він не сподівався, що його так швидко знайдуть. Чоловік був затриманий та доставлений до Городищенського райвідділу міліції для дачі пояснень.
Він розповів слідчому, що потерпілий був винен йому певну суму грошей, проте віддавати не поспішав. Це його розлютило і він вирішив вибити їх силою. Коли ж дізнався, що "боржник" від отриманих травм загинув, вирішив вдатися навтьоки, але це йому не вдалося. Затриманий каїться у скоєному та у всьому винить оковиту.
Наразі слідчим відділення Городищенського райвідділу міліції відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст.121 Кримінального кодексу України (умисне тяжке тілесне ушкодження), санкція якої передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком від семи до десяти років. Розслідування триває.
Повідомляє СЗГ УМВС України в Черкаській області.
Источник: Громадсько-політичне видання "Прес-Центр" | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Молодик забив односельчанина до смерті"