Подробно
Кожному відвідувачу - індивідуальний підхід!Украина, Черкассы и область | Местные новости | 29-10-2013 10:42
Опубликовано: Кам’янська об’єднана ДПІ Одним із головних завдань Кам’янської ОДПІ ГУ Міндоходів у Черкаській області являється приділення уваги платникам в повній мірі. В Центрі обслуговування платників Кам’янської ОДПІ було встановлено скриньку для заяв і зауважень платників податків на неправомірні дії з боку роботодавця, на виплату заробітної плати «у конверті» та інші порушення трудового й податкового законодавства. Фахівці Кам’янської ОДПІ не залишають поза увагою жодного звернення платника податків. |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЧеркассы |
Добавить комментарий к новости "Кожному відвідувачу - індивідуальний підхід! "