Ще предки говорили: «Аби Гетьману було легше булаву носити, треба йому козацький куліш варити». Напередодні козацького свята Покрови Пресвятої Богородиці в Каневі відбувся обласний фестиваль «Козацький куліш-2013». Цей захід проведено за підтримки голови облдержадміністрації Сергія Тулуба.
– Зважаючи на те, що невдовзі Черкащина святкуватиме 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка, цього року ми проводимо III обласний фестиваль «Козацький куліш-2013» саме в Каневі, – зазначає присутня на заході заступник голови облдержадміністрації Тетяна Прітченко. – Цей захід гарно доповнить козацьке свято Покрови.
Цьогоріч у конкурсі взяли участь 10 районів: м. Канів та Канівський район, Драбівський, Чорнобаївський, Чигиринський, Черкаський, Кам’янський, Золотоніський, Корсунь-Шевченківський, Смілянський райони та м. Сміла. Під час конкурсу господарі кожного з районів презентували зварений ними куліш, а також різноманітні наїдки. Компетентне журі, поміж яких: директор Департаменту агропромислового розвитку ОДА Оксана Криницька, начальник управління культури ОДА Наталія Джура, заступник директора обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи Людмила Глухенко та інші смакували куліш, намагаючись визначити найсмачніший.
Козаки й козачки в барвистих костюмах з кожного кулешевого куреня не лише пропонували свою страву, а ще й співали українські пісні, зачитували вірші, вітали журі та гостей хлібом-сіллю.
У результаті проведеного конкурсу всі райони були нагороджені дипломами та подарунками у різних номінаціях, зокрема: за найбільший казан кулешу – м. Канів та Канівський район; куліш, зварений найшвидше, – Драбівський район; найтеатралізованіше приготування кулешу – Чорнобаївський; найдухмяніший куліш – Смілянський; найувареніший – Чигиринський; найпікантніший – Кам’янський; найм’ясніший – Золотоніський; найвишкваркуватіший – Корсунь-Шевченківський; найколоритніший – м. Сміла; найвитребенькуватіший куліш – Черкаський район.
Директор районного будинку культури Лідія Міщенко з Чорнобаю розповіла, що мають традиційний рецепт приготування кулешу з додаванням духмяних українських трав та прянощів, а найважливіше – багато любові, тож і смачний такий удався.
Перший заступник голови ОДА Анатолій Івашкевич наприкінці конкурсу привітав учасників, жителів та гостей Канівщини з наступаючим святом, наголосивши на тому, що Черкащина справді багата земля, на якій живуть працьовиті й талановиті люди. Передавши вітання від голови облдержадміністрації Сергія Тулуба, він побажав усім здоров’я, достатку та усіх гараздів.
Поміж тим, протягом свята на центральній площі проходив фестиваль козацької пісні, під час якого глядачі переглядали виступи чоловічих колективів з районів області (народний аматорський чоловічий вокальний ансамбль «Чумацький шлях» Золотоніського РБК, народний аматорський чоловічий вокальний ансамбль «Манжари» Корсунь-Шевченківського РБК, чоловічий вокальний квартет Свидівоцького СБК Черкаського району, народний аматорський вокальний ансамбль «Зорецвіт» Канівського РБК).
Юлія Марунчак
Управління інформаційної політики та зв’язків із ЗМІ облдержадміністрації
Источник: Черкаська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "III обласний фестиваль «Козацький куліш-2013»"