![Експерт порівняв команду Жуковської з… Повєткіним](http://www.pres-centr.ck.ua/ximages/news/articles/normal/37859.jpg)
Депутати Черкаської міської ради намагаються протистояти експансії Черкас командою Фірташа.
Вже більше місяця триває протистояння між колишнім кандидатом у народні депутати України по виборчому округу №194 Валентиною Жуковською та депутатом Черкаської міської ради Олександром Радуцьким. Все почалося з вимоги Радуцького повернути місту очисні споруди міста та дійшло до того, що Олександр Романович відкрито протиставив себе, під час публічних виступів Валентини Борисівни.
Вчора, команда Олександра Романовича поповнилася ще двома "штиками". Відгукнувшись на пропозицію Жуковської взяти участь у програмі "Країна , яка нам потрібна". Напередодні Валентина Борисівна, через свою сторінку в "Фейсбуці", запросила всіх бажаючих для участі в запису програми. Але коли депутати спробували потрапити в студію їх не пропустила охорона телерадіокомпанії.
ДУМКА ДЕПУТАТА
"У середу, 9 жовтня 2013р. депутатів Черкаської міської ради Олександра Радуцького, Володимира Мамалигу та Валерія Воротніка не пустили в приміщення ОДТРК "Рось", де мав відбутися запис програми "Країна, яка нам потрібна" за участю Валентини Жуковської. Особисто Жуковська, проходячи мимо охорони тихенько сказала: "Буде ваша програма, тоді й приходьте". Очевидно, Валентина Борисівна забула, що ОДТРК "Рось" є поки що державною телекомпанією, а вона поки що не є ніяким кандидатом в депутати Верховної Ради України. А країна і місто Черкаси, які їй потрібні, трохи відрізняються від тих, які потрібні усім нам, Черкащанам" – повідомив через "Фейсбук" депутат Черкаської міської ради Володимир Мамалига
КОМЕНТАР АНАЛІТИКА
Місцевий аналітик, заступник голови правління Черкаської обласної організації Комітету виборців України, прокоментував ситуацію так:
Два відеозаписи інцидентів за участі Жуковської та Радуцького в якості незмінних учасників з легкістю затьмарили весь "позитивний піар" Валентини Борисівни від так званих "громадських слухань" в мікрорайонах Черкас. Декілька висновків, які роблю особисто я. Погоджуватись не обов’язково, особливо групам підтримки кандидатів.
По–перше, мені стало зрозуміло, чому Валентину Жуковську так розчарував Сергій Одарич. Принаймні, очевидною тепер є одна з причин. Коли на агітаційні заходи ще не зареєстрованого, але фактичного кандидата бігають чиновники міськвиконкому та дільничні міліціонери, і там грають роль манекенів для зняття психологічної напруги, то це, панове, – використання адмінресурсу у виборчій кампанії. Виборчий календар я знаю. Те, що кампанія офіційно розпочнеться 16 жовтня, нічого по суті не міняє. Те, що не зміг/не захотів дати Жуковській Одарич, дали чиновники під орудою Білоусова. Я не розумію до кінця його особистої ролі. Але "діяння" в юридичній термінології означає як дію, так і бездіяльність.
По–друге, треба взяти всім кандидатам за правило, що необхідно називати речі своїми іменами. Проводиш зустріч з виборцями, називай це зустріччю з виборцями. Агітуєш, називай це агітацією. А якщо видаєш один формат за інший, то твої опоненти можуть скористатись правилами цього удаваного формату. Хочеш називати виступи перед виборцями громадськими слуханнями, змирись, що туди може прийти будь–хто, особливо депутат міської ради. Ну, а далі починається вільна конкуренція харизм, до якої організатори "громадських слухань" явно неготові, як Повєткін до бою з Клічком.
По–третє, участь Радуцького і Мамалиги в перегонах це не в плюс Жуковській, як багато хто вважав. Її кампанія, її команда, вона сама поки що виявились абсолютно беззахисними перед легеньким тролінгом, який не коштував його виконавцям ні копійки. Їй взагалі є що протиставити таким простим речам? Журналістка з "Росі" має тримати оборону? Невідомий працівник "Азоту" Іван Сухарьков, який на самоті лається у Фейсбуці з кривдниками патронеси? А що буде, коли в кампанію включиться гуру словесного ґерцю Микола Булатецький?
По–четверте, в конкуренції смислів, ключових повідомлень черкаські самородки зі старту поставили команду почесної президентки "Азоту" в явно незручну позу. Вимога Радуцького віддати каналізаційний колектор "Черкасиводоканалу" це безпрограшний варіант. "Забрати і поділити" це набагато цікавіше за нехай навіть важливі, але нудні "конкретні проблеми". Вимогу Мамалиги розірвати угоду про оренду Черкаської ТЕЦ взагалі можна порівняти за потужністю меседжу з піснею "Отдавай–ка Аляску, Америка". Тут і "Азот" ні до чого, але ці вимоги тягнуть за собою цікаві інформаційні приводи, вивертають назовні приватизаційні подробиці минулих часів. Такий документальний детектив завжди притягуватиме увагу.
Скільки виборців прийде 15 грудня на дільниці? Навпроти яких прізвищ поставлять вони в своїй більшості галочки? Все і просто і складно водночас. Кожен день виборчої кампанії, що фактично вже триває змушує пожалкувати, що в 2012 не знайшлося важелів впливу, щоб дотиснути принаймні 194–й округ. А все було так очевидно. Виправити це все можна, лише повторивши результат річної давнини. І це не агітація, це справедливість" – зазначив Юрій Сас на своїй сторінці в соціальній мережі "Фейсбук".
ВИСНОВКИ
Як бачимо, пристрасті розпалюються ще до офіційного початку виборчої кампанії на позачергових виборах до Верховної Ради України призначених на 15 грудня цього року. Але, навіть до з’ясування повного списку кандидатів по виборчому округу №194, можна прогнозувати, що дама, буде не найсильнішою картою у цій колоді. Можуть з’явитися тузи, королі та навіть, неочікуваний при грі в дурня джокер.
Источник: Громадсько-політичне видання "Прес-Центр" | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Експерт порівняв команду Жуковської з… Повєткіним"