Подробно
Сергій Тулуб про будівництво в с. Яблунів звірогосподарства: «Остаточне рішення за громадою»Украина, Черкассы и область | Местные новости | 09-10-2013 | Черкаська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
Під час зустрічі голови облдержадміністрації Сергія Тулуба з громадськістю міста Канева ветерани району звернулися до очільника області з питанням, що стосується будівництва звірогосподарства в сусідньому селі Яблунів. На їхню думку, не можна допустити появу такого підприємства поряд із могилою Тараса Шевченка, адже це місце – святиня не лише для канівчан, а й для всіх українців. Источник: Черкаська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЧеркассы![]() |
Добавить комментарий к новости "Сергій Тулуб про будівництво в с. Яблунів звірогосподарства: «Остаточне рішення за громадою»"