![Працівники ДАІ хизувалися перед дітьми, влаштувавши погоню зі стріляниною з автоматів](http://www.pres-centr.ck.ua/ximages/news/articles/normal/37740.jpg)
Державтоінспекція провела черговий "День відкритих дверей".
"...За інформацією, яку отримали працівники ДАІ, злочинці пересувалися ВАЗівською "сімкою", тож на вказаній ділянці дороги їх уже чекали правоохоронці, однак, на змах жезла автоінспектора водій не зреагував, промчавши мимо на шаленій швидкості, тоді до затримання долучилися інші патрульні екіпажі. Вони заздалегідь блокували дорогу і гострі шипи спеціальної стрічки, яка "зненацька вклалася" на проїжджій частині, змусили водія різко загальмувати, шукаючи інші шляхи для подальшого відступу. Цього було досить, щоб надійно блокувати автомобіль–втікач, недати можливості для подальшого руху. А автоматні черги автоінспекторів позбавили водія і пасажирів найменшого бажання чинити будь–який опір. Ще кілька секунд — і на їхніх руках клацнули наручники".
Все як у реальному житті, конкретних ситуаціях, коли у них беруть участь працівники ДАІ. Однак цього разу поєдинок між стражами доріг і злочинцями був показовим, він демонструвався учасникам "Дня відкритих дверей", який проводила обласна ДАІ. А гостями інспекторів обласної Державтоінспекції, цього разу, були учні Черкаського міжшкільного навчально–виробничого комбінату.
— Про роботу ДАІ підростаюче покоління знає в основному з розповідей своїх рідних, знайомих та телебачення, які не рідко висвітлюють не найкращі сторони служби. Тому ми не випадково запросили на цю зустріч учнів, які незабаром самі вибиратимуть шлях в самостійне життя, — прокоментував проведений захід начальник обласного управління ДАІ підполковник міліції Андрій Іванченко. Ситуація, яка склалася останнім часом з дитячим дорожньо–транспортним травматизмом, неабияк хвилює працівників нашого підрозділу.
Не зайвим буде нагадати, що тільки за 9 місяців нинішнього року, в області, за участю дітей, скоєно 62 автопригоди, при цьому ми втратили 3 юних громадян, ще 67 з них побували на лікарняному ліжку.
Тому ми визнали за доцільне, а скоріше — за необхідне, запросити підлітків до себе в гості, розповісти їм про правила безпеки, необхідність їх дотримання, відповісти на запитання, які хвилюють молодь. А заодно і ознайомити зі своєю роботою, продемонструвати все це на практиці. Адже цим учням вже незабаром йти у самостійне життя, і дуже хотілося б, щоб для декого воно почалося з навчальних закладів, які готують правоохоронців...
Крім показових виступів з затримання злочинців, про які ми вже розповідали, гості також мали можливість понаблюдати за поєдинками майстрів рукопашного бою, ознайомилися з спортивним інвентарем на якому підтримують свою фізичну форму у належному стані інспектори ДАІ в вільний від служби час.
Також учнів ознайомили з стрілецьким тиром УДАІ, де господарі продемонстрували гостям своє вміння у володінні зброєю, розповіли та показали спеціальні засоби які працівники ДАІ використовують під час несення служби.
Багато цікавого і корисного дізналися підлітки і в приміщенні МРЕВ. Тут їх ознайомили зі специфікою роботи цієї служби, розповіли про правила здачі теоретичного та практичного іспитів на право отримання посвідчення водія.
Багато цікавого та корисного дізналися учні і в стінах діагностичного центру ДАІ та спеціального монтажно–експлуатаційного підрозділу, працівники якого розповіли про свою роботу та ознайомили дітей з процесом виготовлення дорожніх знаків та відновлення дорожньої розмітки...
Черговий "День відкритих дверей" в обласному Управлінні ДАІ завершився далеко по обіді. Учні, обмінюючись враженнями, задавали запитання автоінспекторам, задовольняли свою допитливість. І хто знає, можливо саме ось ці бесіди, побачене та почуте в ДАІ і стане для декого відправною точкою вибору дороги у самостійне життя, спонукає стати правоохоронцем, поповнити ряди мужніх і відважних.
Источник: Громадсько-політичне видання "Прес-Центр" | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Працівники ДАІ хизувалися перед дітьми, влаштувавши погоню зі стріляниною з автоматів"