Нова очільниця навчального закладу Школи олімпійського резерву №59 в Одеській області дошкуляє учням, знущається з персоналу та вимагає від батьків учнів шалені кошти на закупівлю нових комп’ютерів для школи.
Представники батьківського комітету школи вважають, що таким чином нова директорка намагається внести деструктив в життя навчального закладу. Крім того, вони побоюються, що чутки про те, що школу хочуть реконструювати під готельний заклад є правдивими. Про батьки учнів повідомили у зверненні до народного депутата України Олександра Бригинця.
«Від початку нового навчального року не пройшло і трьох тижнів, а температура кипіння страстей в одеській школі №59 доведена до критичної межи. Батьки, діти та персонал школи випробували вже майже всі можливі методи аби донести до міської влади абсурдність та водночас загрозливість ситуації, що відбувається в школі з моменту появи нової директорки», - переповів О.Бригинець.
Як відомо, відповідна проблема навіть висвітлювалась у місцевих ЗМІ. Але влада продовжує нехтувати фактами: свідчення батьків в якості доказів не враховуються. Чиновники не звертають уваги на мітинги протесту, які влаштовують обурені учні під стінами школи.
«Мені здається, що навіть за умови загального бездушного ставлення до закладів освіти в країні з боку нинішньої влади, цей випадок є унікальним. Такого цинізму по знищенню відомого та потужного закладу освіти я не зустрічав. Тож, хочеш не хочеш, а починаєш вірити в те, що приміщення школи дійсно планують перетворити в готель-бордель», - підкреслив О.Бригинець.
Нардеп зауважив, що сьогодні «полювання» на привабливі приміщення триває у всіх містах України. Чиновники охоче позбавляються шкіл, медичних закладів та бібліотек, вигадуючи різноманітні реформи і реорганізації. Роблять це вони з однією метою – звільнити перспективні для їхнього гаманця метри.
«Я пам’ятаю, як мер Одеси О.Костусєв власноруч кувалдою знищів незаконне будівництво в дворі біля пам’ятника Дюку. Сподіваюся, що і цього разу він продемонструє таку ж жвавість і викине геть руйнівників школи, якщо, звичайно, сам не має частки у передбаченому прибутку від знищення школи», - коментує Бригинець.
Тому нардеп звернувся до мера Одеси О. Костусєва з вимого терміново втрутитись в ситуацію та не дозволити знищити унікальний спеціалізований навчальний заклад, зі стін якого вийшла яскрава плеяда олімпійських чемпіонів.
Приміщення Одеської спеціалізованої школи №59 І-ІІІ ступенів Олімпійського резерву, що знаходиться в самому центрі Одеси було збудовано у 1868 році. Спочатку в ньому розміщувалась жіноча гімназія для дітей збіднілих дворянських родин. В роки війни будівля була зруйнована і до 1945 року здійснювалась відбудова. У повоєнний час середня школа №59 була жіночою, а з 1955р. стала змішаною. З 1972р. школа відновила статус середньої загальноосвітньої. З 1980 р. шефом школи було ЧМП. Уроки фізкультури стали проводитись на стадіоні СКА. З 1985р. в школі почали відкриватись спеціальні спортивні класи з плавання та легкої атлетики, з 1987р. – зі спортивної гімнастики і футболу. З 1993р. до назви школи «середня загальноосвітня» було додано «олімпійського резерву».
Гордістю школи є імена її вихованців:
- Тетяни Гуцу, абсолютної чемпіонки ХХІІІ Олімпійських ігор з гімнастики, багаторазової чемпіонки світу, Європи і СРСР;
- Коганець Оксани, багаторазової чемпіонки Європи, СРСР з гімнастики;
- Стовпчастої Людмили, чемпіонки СРСР; УРСР з гімнастики;
- Резер Ганни, чемпіонки Європи з плавання;
- Шаповал Вікторії, призера Олімпійських ігор зі спортивної гімнастики, чемпіонки Європи;
- Джабурії Олександра, призера ХХІУ Олімпійських ігор з плавання;
- Миргородської Ганни, призера Олімпійських ігор в Атланті зі спортивної гімнастики;
- Дорогова Сергія, чемпіона Європи з плавання;
- Саранського Семена, чемпіона і призера першості СРСР і УРСР з плавання;
- Кавзалюк Наталії чемпіонки світу з акробатики;
- Маринина Володимира, чемпіона світу зі спортивної гімнастики;
- Чигаєва Георгія, чемпіона світу з боксу;
- Лопатюка Максима, 10 разового чемпіона України з велоспорту;
- Лахіна Олександра, чемпіона світу зі скалолазання;
- Олійникова Дмитра, чемпіона України з боксу;
- Єгошина Юрія, чемпіона Європи з плавання.
Источник: ЗА КИЇВ | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Бригинець: Одеська влада вирішила знищити школу олімпійського резерву?"