![«Колесо життя» навчить, як стати здоровим, багатим і щасливим](http://rivne.com.ua/img/IMG_7852.jpg)
– Чи є серед вас ті, хто постійно читає наш журнал? – поцікавилася в аудиторії Аліна Дерегіна, член редакційної колегії журналу «Колесо життя».
Не половина – але щонайменше два десятки молодих людей із тих, котрі заповнили читальну залу десятої міської бібліотеки, потягнули вгору руки. Інші подивилися на них із явною повагою.
Ці юнаки й дівчата зібралися в бібліотеці невипадково. Більшість поміж них – студенти, які бачать себе вже без п’яти хвилин успішними психологами, бізнес-тренерами, менеджерами, а то й власниками або директорами якогось перспективного бізнесу, поставленого за найсучаснішими стандартами. А якщо й ні, то певно кожен із них уже свідомо розпочав шукати свій щасливий струмінь у нашому непростому динамічному світі. Життя – як колесо, це рух. І хто зупиниться – відстане. Кому ж захочеться почуватися невдахою? А особливо – молодим.
Бібліотекарі вже досить давно натрапили на цей журнал. Передплатили, стали радити студентам. З’явилися зацікавлені. Достатньо подивитися формуляри: з різними його числами працювали цього року 208 читачів.
– Ми тримаємо в руках журнал, який реально допомагає людям у житті, – упевнений один із шанувальників журналу – острожанин Олег Швець, молодий, але вже досить відомий на Рівненщині фахівець із оздоровчих технік, керівник і натхненник тренінг-семінару «Здрав будь». – Візьміть будь-який його випуск: автори статей підкажуть вам, як досягнути поставленої мети. Але не тільки. Це, здається, навіть простіше: думка породжує слово, словом ми творимо дію, і, врешті, обов’язково мають з’явитися плоди. У житті потрібно неодмінно визначитися з метою.
– Якщо мета, яку людина собі ставить, не власна, а чужа, нехай і дуже добра й правильна, то це майже трагедія, – націлює розмову в уже складніше психологічно-житейське русло Аліна. – Навчіться хотіти і мріяти по-своєму, обирати «мої» і «не мої» цілі…
Родина, здоров’я, великі гроші, кар’єра, всебічний особистий розвиток, відпочинок, хобі, активне життя в соціумі – для кожної людини важливіше щось своє. Виходить що потрібне власне «Колесо життя» для кожного? Що кажуть про це читачі?
– У будь-якому номері я знаходжу три-чотири статті, написаних немовби для мене, ще й під мою сьогоднішню ситуацію, – завірив давній прибічник журналу Ігор Петрук.
– Матеріали в нас проходять через ценз трьох-чотирьох редколегій, – не стала приховувати секрети редакційної «кухні» Аліна Дерегіна. – Цікаво? Так! А чи корисно? Рекомендації перевіряємо на собі. Й лише коли відчуваємо реальний результат – помітний позитивний поштовх у житті – погоджуємося публікувати статтю.
…Кажуть, що нинішня молодь нічого не хоче читати. Насправді вона не лише читає, а й глибоко аналізує та обговорює літературу. І коли дійсно знаходить «свою» тему, то неодмінно хоче познайомитися й поспілкуватися з авторами цікавих думок. Такий бо нині час – людей приваблюють не авторитети, а щирі співрозмовники. Через це, власне, й відбулася ця зустріч у бібліотеці.
– Коли ще в лютому в день періодики, на який прийшли студенти гуманітарного університету, ми побачили живий інтерес саме до цього часопису (а він і справді допомагає і фаховому становленню, й індивідуальному розвитку молодих людей), то запросили столичну редколегію до Рівного в гості, – розповіла господарка свята, провідний бібліотекар десятої бібліотеки-філії Світлана Жиркевич. Вони й приїхали.
Виявляється, все дуже просто, був би лише інтерес!
І на рахунок свята ми не обмовилися. Бо цього п’ятничного вечора в читальній залі і справді було чудово: частували запашними чаями, домашніми пиріжками й спеціально замовленим для цього випадку тортом у вигляді товстої пачки свіжого номера журналу. Гості вручили чимало призів і подарунків. Ніхто не поспішав. Точилися зацікавлені розмови, лунали теплі слова. Усе було, власне, як і завжди, як давно вже повелося на традиційних тематичних зустрічах у десятій міській бібліотеці.
Источник: Регiоальний портал - РIВНЕ | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "«Колесо життя» навчить, як стати здоровим, багатим і щасливим"