![Оляна Кучманюк з Уманського району до свого 100-річного ювілею отримала Подяку від Президента України Віктора Януковича](http://www.oda.ck.ua/images/news/2013/3522.jpg)
10 вересня 2013 року село Гродзево поринуло в святкову атмосферу. Адже у цю погожу осінню днину його місцева жителька Оляна Кучманюк відзначала свій 100-річний ювілей з дня народження.
Народилася Оляна Степанівна в 1913 році в с. Гродзево, де й прожила вже ціле сторіччя.З перших днів заснування колгоспу «Світанок» Оляна Кучманюк працювала в рільничій бригаді, віддавши нелегкій праці 21 рік свого життя.
Непростий життєвий шлях пройшла ювілярка. Її біографія – це велика історія життя країни. Згадуючи минуле, іменинниця зазначає, що разом з Україною пережила страшні періоди нашої історії: революцію, голод, війну, розруху, важкі післявоєнні роки відбудови.
Проте життєві перепони не зламали її духу, зберігши любов до життя і доброту.
Але найбільше пишається довгожителька своєю ріднею та найдорожчими їй людьми: дітьми, внуками, правнуками та праправнуками.
Трьох діточок народила та виховала ця жінка: дочку та двох синів. На жаль, старша донька, Катерина, 1939 року народження, померла в березні минулого року. Син, Петро, 1946 року народження, проживає зі своєю сім’єю в смт. Бабанка. А наймолодший син Микола, 1950 року народження, проживає разом із матір’ю та доглядає її.
Оляна Кучманюк має двох онучок, п'ятеро правнуків та два праправнуки.
На іменини до ювілярки завітало шановане товариство Уманського району: голова Уманської районної ради Сергій Кулібаба, керівник апарату райдержадміністрації Інна Миронова, начальник управління праці та соціального захисту населення Тетяна Бондаренко, директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Уманського району Наталія Кицик, колектив Гродзівської сільської ради, на чолі з головою села Петром Новицьким, голова ради ветеранів війни та праці Уманського району Анатолій Дем'янчук, голова ветеранської організації с.Гродзево Микола Папірний, керуючий відділенням ДП АФ «Байс-Агро» с.Гродзево Віктор Дудник, педагогічний та учнівський колектив Гродзівського НВК.
Тепло і сердечно вітали ювілярку з Днем народження гості.
Зокрема, керівник апарату Уманської райдержадміністрації Інна Миронова вручила ювілярці Подяку від Президента України Віктора Януковича та грошову допомогу, побажавши здоров'я, бадьорості та тепла.
Слова вітань звучали від голови Уманської районної ради Сергія Кулібаби, який вручив Почесну грамоту Уманської районної ради та цінний подарунок.
До вітань також долучилися гості та рідні.
Винуватиці свята вручали квіти та подарунки. І на завершення, на адресу Оляни Кучманюк прозвучали музичні вітання від учнівського та педагогічного колективу Гродзівського НВК.
Цього дня поруч з ювіляркою були її рідні та близькі. Вони завжди поряд зі своєю мамою, бабусею, прабабусею та прапрабабусею, оточують її увагою та теплом. Тож у будинку Оляни Степанівни завжди затишно та чисто.
На Уманщині активно реалізуються соціальні ініціативи Президента України Віктора Януковича, направлені на адресну підтримку тим, хто цього потребує. Зокрема, діє районна програма «Турбота», згідно якої жителям району, яким виповнюється 100 років, виплачується одноразова грошова допомога в сумі 500 грн.
За повідомленням відділу з питань внутрішньої політики, преси та зв’язків з громадськістю Уманської РДА
Источник: Черкаська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Оляна Кучманюк з Уманського району до свого 100-річного ювілею отримала Подяку від Президента України Віктора Януковича"