![Районна влада та бізнес об’єднують свої зусилля задля добробуту дітей Канівщини](http://www.oda.ck.ua/images/news/2013/3516.jpg)
Підтримка та всебічний розвиток дітей визначені одним із найважливіших завдань на державному та регіональному рівнях. Саме з цією метою на Черкащині активно впроваджуються в життя нові соціальні ініціативи Президента України Віктора Януковича «Діти – майбутнє України».
Допомога дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, підтримка багатодітних та малозабезпечених сімей є пріоритетним питанням і в роботі районної влади, яка повсякчас цікавиться життям та потребами таких родин. Ось і 10 вересня 2013 року, в рамках благодійної акції, голова райдержадміністрації Олександр Павлов разом із директором ПрАТ «Миронівська птахофабрика» Максимом Писарєвим відвідали дитячий будинок сімейного типу на базі родини Тетяни Пугачової, що знаходиться у с. Михайлівка. Вони передали прийомним дітям Тетяни Василівни (а їх у сім’ї шестеро) новий якісний одяг, який заздалегідь було закуплено у відповідності до їх розмірів та потреб.
Загалом, завдяки ефективній співпраці районної влади з підприємствами, що діють на території Канівщини, вдається вирішувати ряд актуальних питань різного характеру. Зокрема, за фінансової допомоги підприємства «Миронівська птахофабрика», одягом було забезпечено не лише дітей Тетяни Пугачової, а й понад 40 дітей із багатодітних малозабезпечених родин Канівщини.
Радо зустрівши гостей хлібом-сіллю, родина не приховувала задоволення від подарованих обновок та запросила до оглядин своєї оселі. Слід відзначити, що дитячий будинок сімейного типу Тетяни Пугачової створено зовсім нещодавно – в травні нинішнього року, до цього вона виховувала дітей у прийомній сім’ї. За цей час діти стали справжньою родиною та змогли відчути сімейне тепло. Крім того, й будинок, в якому вони проживають, є унікальним, адже побудований за найсучаснішими екологічними технологіями.
Важливість розвитку сімейних форм виховання відзначив і голова райдержадміністрації, який був приємно вражений умовами та атмосферою, створеною для дітей. Олександр Павлов разом із Максимом Писарєвим поцікавились, які проблемні питання виникають у повсякденні родини та пообіцяли посприяти в їх вирішенні.
Варто відзначити, що в процесі виховання дітей Тетяна Пугачова велику увагу звертає не лише на матеріальне забезпечення, а й особливо на їх духовне збагачення, розвиток талантів та здібностей тощо. До прикладу, в будинку створено творчу майстерню, є можливість для проведення різноманітних дослідів тощо. А в планах – наповнення власної бібліотеки. Отож і прохання родини були зорієнтовані відповідним чином.
Загалом, амбітним планам родини можна тільки порадіти та підтримати – дитячий будинок сімейного типу розрахований на десять дітей, тож в перспективі в ньому з’являться нові мешканці.
За повідомленням сектору регіональної політики та забезпечення доступу до публічної інформації апарату Канівської райдержадміністрації
Источник: Черкаська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Районна влада та бізнес об’єднують свої зусилля задля добробуту дітей Канівщини"