![Облдержадміністрація планує витратити на книжки майже 1, 4 мільйона гривень](http://www.pres-centr.ck.ua/ximages/news/articles/normal/37219.jpg)
За ці гроші планується видати кілька книжок сучасних авторів: переважно краєзнавців, але є проза, поезія та навіть, судячи з назви ("Як узути зайчика") та ціни (8 гривень за примірник). Є факсимільне та репринтне видання "Кобзаря", довідник, журнал і кілька альбомів.
Дорого обійдеться платникам податків 200–річчя з Дня народження Тараса Шевченка. Тут і ремонт доріг, і реконструкція облдержадміністрації, і відкриття нового інституту…
Як вже писав "Прес–Центр", на нещодавно проведеному тендері було вирішено витратити 75,5 тисяч бюджетних гривень за книгу Зінаїди Тулуб. Ми проаналізували всі 42 лота, які були розглянути на цьому засіданні. Загальна сума, яку планують витратити на видання книжок нас вразила – 1 мільйон 362 тисяч гривень.
За ці гроші планується видати кілька книжок сучасних авторів: переважно краєзнавців, але є проза, поезія та навіть, судячи з назви ("Як узути зайчика") та ціни (8 гривень за примірник). Є факсимільне та репринтне видання "Кобзаря", довідник, журнал і кілька альбомів.
Свої цінові пропозиції подали дев’ять учасників. Цікаво, що більшість з учасників боролися за певні лоти і лише один з них подав цінові пропозиції на всі 42 лоти, тим самим забезпечивши конкурентність ціни і, відповідно, законність процедури закупівлі.
ТзОВ "НВП Поліграфсервіс", з 42 заявлених лотів взяло лише один "лот №13": видання альбому "Відчуття батьківщини" – Нікіфорова Н. з заявленою ціною 58 785 гривень.
Решта пропозицій цього підприємства були явно завищені, іноді навіть більш ніж у чотири рази (лот 31: видання книги Василя Пахаренка "Шевченко як геній" ціна запропонована ТзОВ "НВП Поліграфсервіс" – 144 110 гривень, а Черкаське видавництво "Брама" готове надрукувати її за 30 тисяч гривень, що майже у 4,5 рази дешевше).
Саме завдяки тому, що ціни запропоновані "Брамою" були нижчими за це столичне видавництво, черкащани взяли всі 6 із очікуваних лотів на загальну суму 396 500 гривень.
Не менш вдалим виявилась участь у тендері для черкаської бузнесвумен приватного підприємця Ольги Вовчок, вона теж з 5 поданих цінових пропозицій виграла всі, і вже мабуть готується підписати договори на 311 800 гривень.
Ще одна жінка–підприємець із Черкас Світлана Кандич має незабаром підписати угоду на 263 600 гривень. В неї теж були всі абсолютно виграшні у порівняні з киянами ціни. Вона не упустила жодного з 13 лотів, по яким вона виставила свої цінові пропозиції.
Три з трьох лотів взяло підприємство "ІнтролігаТОР", загальна сума очікуваного договору 24 110 гривень.
Як ми вже писали, ТзОВ "Київ–Париж–Дакар" брало участь у тендері лише заради одного з 42 лотів, і за дивним збігом обставин запропонувало ціну лише на 220 гривень нижче, ніж ще одне столичне Товариство з обмеженою відповідальністю "НВП Поліграфсервіс", яке пропонувало видати цю книгу за 75 720 гривень.
Источник: Громадсько-політичне видання "Прес-Центр" | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Облдержадміністрація планує витратити на книжки майже 1, 4 мільйона гривень"