Жителів гуртожитку №19 Пролетаріату Донбасу в Луганську змушують піти в нікуди з займаних ними на законних підставах кімнат, прирікаючи на бомжування, адже гуртожиток будуть перебудовувати у багатоквартирний житловий будинок.
З проханням не допустити їхнього незаконного виселення, мешканці гуртожитку звернулися до народного депутата України (фракція «Батьківщина») Олександра Бригинця.
«Під час своєї поїздки на Луганщину я був у цьому гуртожитку і ужахнувся від того, в яких нелюдських умовах живуть люди, і як зухвало з ними вчиняють. Тоді ж під час ефіру на місцевому телебаченні я оприлюднив цю проблему і сподівався, що влада оперативно і людяно відреагує на горе своїх земляків. Але як бачимо, місцевій владі байдужа доля луганчан», - обурений О. Бригинець.
Бригинець дізнався, що в гуртожитку №19, який колись належав Заводу «Донецьк», наразі проживають 4 родини, в тому числі і жителі гуртожитку №1, яких переселили сюди у 2000 році у зв’язку з тим, що їхній гуртожиток почали перебудовувати під квартири. Жителям обіцяли, що це переселення тимчасове і після завершення перебудови гуртожитку №1, його колишні мешканці повернуться до нього вже як власники квартир. Але, як виявилося згодом, відбулася житлова афера: насправді квартири були продані і колишніх мешканців гуртожитку залишили проживати у гуртожитку №19.
«Аналогічну історію намагалися повторити вже через рік і з гуртожитком №19. Та люди, навчені гірким досвідом, не повірили забудовникам і нікуди не виїхали. Після цього мешканцям вимкнули опалення, газопостачання та електроенергію. Але завдяки рішенню суду мешканцями було відвойовано право на проживання в цьому гуртожитку і зобов’язано Завод «Донецьк» відновити водо-, -газо- та електро- постачання. На жаль, це рішення так і не було виконано. Увесь цей час через байдужість влади та безвихідь, люди проживали і досі проживають у кімнатах гуртожитку без благ цивілізації», - обурений О.Бригинець.
Пройшло багато років, і на сьогодні спроба виселити жителів гуртожитку №19 відновилися. Мешканців попередили, що вони повинні звільнити кімнати, в яких проживають, бо гуртожиток збираються перебудовувати. Будівлю гуртожитку вже огородили будівельним парканом.
Нардеп звернувся до голови Луганської обласної державної адміністрації та мера м. Луганська з вимогою вирішити питання надання мешканцям гуртожитку житла або припинити зазіхання на перебудову будівлі гуртожитку, підключити газо-, електро- та водо- постачання до помешкань людей. А також до обласної прокуратури Луганської області з вимогою перевірити факт незаконного виселення мешканців гуртожитку №19 із займаних кімнат без надання їм альтернативного помешкання і притягнути винних до відповідальності.
Источник: ЗА КИЇВ | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Бригинець: Луганська влада множить кількість бомжів"