![Сесія Жашківської районної ради пройшла злагоджено, прийнято всі питання порядку денного](http://www.oda.ck.ua/images/news/2013/3179.jpg)
15 серпня заступник голови обласної державної адміністрації Тетяна Прітченко взяла участь у роботі двадцятої сесії Жашківської районної ради шостого скликання, яку провів очільник депутатського корпусу Олександр Демченко. Засідання відбулось також за участі народного депутата України Омеляна Парубка та голови Жашківської районної адміністрації Сергія Дорошенка.
До порядку денного пленарного засідання було внесено 20 питань. Слід зазначити, що двадцята сесія виявилася досить продуктивною, депутати прийняли важливі для району рішення. З-поміж іншого вони затвердили ряд нових програм, попередньо розглянутих на засіданнях постійних комісій та президії районної ради. А саме: «Програму покращення умов надання адміністративних послуг та підвищення їх якості в Жашківському районі на 2013-2017 роки», «Районну програму із забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа на 2013-2015 роки», «Створення комунального закладу Жашківської районної ради «Центр первинної медико-санітарної допомоги Жашківського району».
В ході сесії народні обранці внесли зміни до діючої районної програми економічного і соціального розвитку Жашківського району на 2013 рік; районної програми «Шкільний автобус на 2011-2015 роки»; районної програми розвитку культури і туризму на 2013 рік; до рішення районної ради від 24.05.2012 № 10-3/VІ «Про програму розвитку галузі молочного скотарства Жашківського району на 2012 -2020 роки»; програми профілактики злочинності в Жашківському районі на 2011-2015 роки; районної програми «Здоров’я населення Жашківщини на 2012 – 2013 роки»; про внесення змін до рішення районної ради від 27.12.2012 №14-8/VІ «Про районний бюджет на 2013 рік».
Було розглянуто питання про оптимізацію галузі охорони здоров’я району; про реорганізацію Соколівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Жашківької районної ради Черкаської області та Соколівського ліцею Жашківської районної ради Черкаської області шляхом злиття у Соколівський навчально-виховний комплекс ««Школа І-ІІІ ступенів – ліцей» Жашківської районної ради Черкаської області; про реорганізацію Червонокутської загальноосвітньої школи І-ІІI ступенів № 2 Жашківської районної ради Черкаської області шляхом приєднання до Червонокутської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Жашківської районної ради Черкаської області; про передачу в користування майна районної комунальної власності; про програму організаційного і технічного забезпечення щодо утримання та використання об’єктів спільної власності територіальних громад сіл і міста району на 2013-2014 роки; про призначення заступника голови районної ради.
Запрошена до виступу заступник голови облдержадміністрації Тетяна Прітченко зазначила, що за станом економічного і соціального розвитку район за рейтинговою оцінкою займає 6 місце в області. За показниками: державні фінанси – 3 місце; інвестиційна та інноваційна діяльність – 4 місце; житлово-комунальне господарство – 4 місце; заробітна плата – 2689 грн. (що вище від середньообласного показника).
Тетяна Федорівна підкреслила, що в Жашківському районі ведеться змістовна і плідна робота в галузях освіти та охорони здоров’я та з питань захисту прав дітей. Скажімо, 94,7% посиротілих дітей виховуються в сімейних формах.
Разом з цим, вона зауважила і ряд проблемних питань, що потребують вирішення і стосуються розвитку споживчого ринку; підвищення обсягів товарообороту. Поліпшення потребує економічний розвиток району, активізації – ринок праці, створення нових робочих місць тощо.
Тетяна Прітченко наголосила на необхідності вирішення житлових питань, зокрема, для лікарів та посиротілих дітей. Втім, вона зауважила, що 2013 року соціальне житло отримали 2 особи, прикладом у виділенні житла для посиротілих дітей стали Тетерівська і Тинівська сільські ради.
Заступник голови ОДА висловила переконання, що облдержадміністрація сприятиме соціально-економічному розвитку Жашківського району та подякувала депутатам за їх дієву співпрацю з райдержадміністрацією, активну життєву позицію і небайдужість до долі рідного краю.
Загалом, сесія пройшла продуктивно і конструктивно.
Під час робочої поїздки до Жашківського району заступник голови облдержадміністрації Тетяна Прітченко також провела особистий прийом громадян, у ході якого порушувались питання сприяння в оформленні пенсії, створенні дитячого будинку, перерахування коштів через казначейство за придбання житла ліквідатору-інваліду.
За інформацією сектору з питань внутрішньої політики,зв’язків з громадськістю та у справах преси та інформаціїапарату Жашківської райдержадміністрації
Источник: Черкаська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Сесія Жашківської районної ради пройшла злагоджено, прийнято всі питання порядку денного"