"Черкаські Мавпи" першими з клубів Суперліги розпочали підготовку до нового сезону.
В силу різних обставин участь у вечірньому тренуванні взяли не всі гравці команди. Вперше тренувальну форму клубу одягли Андрій Кальніченко, Террі Сміт, Джейсон Уошбарн, Ігор Чумаков та Олексій Чигринов. У свою чергу, ще один сезон у складі нашого клубу проведуть: Станіслав Сокур, Антон Білоус та Андрій Куліш. У середу в Черкаси приїде Рональд Мур, а приїзд Іварса Тімерманіса, який застудився, очікується наприкінці тижня. Також незабаром до команди мають приєднатися два вихованці клубу – Олександр Кобець та Станіслав Михайлюк. Перший нещодавно відіграв на Євробаскеті U–18, а другий готується до чемпіонату Європи U–16.
Під час дебютного тренування у ПС "Будівельник" панувала компанійська атмосфера, дехто з гравців вперше познайомилися один з одним. Цікаво, що американці – Уошбарн та Сміт – познайомились ще в літаку. З українцями легіонери доволі швидко знайшли спільну мову. У цьому тренерському штабі допоміг товариський футбольний матч, який "Мавпи" провели наприкінці тренування.
Володимир Холопов, головний тренер БК "Черкаські Мавпи": "Протягом першого тижня тренувань ми постараємося підігнати фізичний стан наших гравців до одного рівня. Справа в тому, що наші новачки грали в різних чемпіонатах, хтось завершив сезон у середині весни, інші – на початку літа. Цей тиждень переважно займатимемося в парку та на пляжі. Вже на другому тижні нашого втягуючого збору розпочнемо активну роботу в залі, аби ознайомитися з вправами, котрі використовуватимемо протягом сезону. Сподіваюся, що наступного тижня у Черкасах працюватимуть усі підписані гравці. До слова, ми хочемо найближчим часом підсилити склад команди. Придивляємося як до українців, так і до легіонерів, але, як ви знаєте, питання ліміту легіонерів в лізі має бути вирішеним 15 серпня, щодо українців, то ми хочемо підсилити гравцем з українським паспортом задню лінію. Сподіваюсь, що це ми зробимо до перших товариських матчів, які заплановано провести в Севастополі".
Кримську частину підготовки "Черкаських Мавп" розпочнуть 18 серпня. На півострові наш клуб проведе кілька спарингів з командами української Суперліги, а також з казахстанськими "Барсами". До цього часу наша команда працюватиме у Черкасах. Перед стартом сезону "Черкаські Мавпи" візьмуть участь у кількох товариських турнірах, велика ймовірність того, що один з них відбудеться в ПС "Будівельник".
Источник: Громадсько-політичне видання "Прес-Центр" | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости ""Черкаські Мавпи" розпочали підготовку до нового сезону"