Днями заступника міського голови Бориса Євмину, який опікується питаннями архітектури і будівництва, можуть звільнити. Його робота не задовольняє навіть губернатора Сергія Тулуба.
Про це під час ефіру на ТРК "ВІККА" повідомив Сергій Одарич. Одна з причин, за його словами, провальна робота в напрямку капітального ремонту доріг.
Замість того, щоб приділяти увагу продовженню проектів з реконструкції доріг, розпочатих торік, він зупинився на піднятті і зниженні бордюрів. Найбільше – на вулиці Благовісній. Нині узбіччя цієї вулиці перетворилося на справжнісіньке поле бою: з ритвинами, воронками, перевернутими догори дригом бордюрами.
Для чого піднімати бордюри?
Дійсно, підняття бордюрів – річ потрібна, але там, де це необхідно. Наприклад, у тих місцях, де після укладання ЩМА бордюр опиниться нижче за рівнем. А на пішохідних переходах вони взагалі мають бути знижені, щоб люди з особливими потребами, мами з дитячими візочками, літні люди могли комфортно пересуватися.
Функція бордюра – захист проїжджої частини від потрапляння сміття, багнюки, піску, землі. Сам бордюр не виконує цієї функції. Тут важливо приділити увагу прибордюрній частині, яка не є проїжджою частиною.
Взимку дороги посипаються піщано–соляною сумішшю. Ця суміш потрапляє на узбіччя і над бордюри. Коли починає танути сніг чи йдуть дощі, все це сміття спливає на проїжджу частину. Щоб цього не трапилося, має бути піднятий бордюр і облаштовано один метр технічної смуги. Тоді весною комунальники прибирають залишки піщано–соляної суміші з прибордюрної частини.
Що робить Борис Євмина?
Нині ж "нова влада" затіяла підняття бордюрів по всі довжині вулиці Благовісної. Попередня влада від цієї ідеї відмовилася, адже на вулиці була відсутня технічна смуга.
Що робить Євмина – розкопує бордюри, піднімає їх! Але багнюка як потрапляла на дорогу, так і потраплятиме. Бо немає захисної смуги! Підняття бордюрів – це руйнування дорожнього полотна, де перед тим укладали ЩМА. І я переконаний, що вже цієї зими там з’являться мікротріщини, вони розширюватимуться. І через рік, у тих місцях, де Євмина шкодить асфальт, нам доведеться робити ямковий ремонт! – говорить Сергій Одарич.
Такі роботи можна було б робити, коли у міській скарбниці було заплановано на дороги мільярд гривень. Тоді б було логічним і правильним облаштовувати технічну смугу, піднімати бордюри, знижувати їх в ділянці пішохідних переходів, навіть замінювати комунікації. Але коли є обмежений ресурс, то треба визначатися, що потрібно місту: якісне дорожнє полотно чи квартали піднятих бордюрів.
Сергій Одарич розповів, що минулого року свідомо піднімали бордюри на вулиці Хрещатик. Вулицю хотіли зробити візитною карткою, там планували облаштувати нові тротуари. Тому логічним було підняття бордюрного каменю. На вулиці Котовського бордюри у деяких місцях були нижчі за рівень асфальту. Але ж на Благовісній у цьому потреби не було.
Вартість "сізіфової праці"
Роботи з підняття і вирівнювання бюрдюрного каменю вартують 1/3 від реконструкції всієї вулиці. Три квартали бордюрів – це один квартал нормальної дороги. Тобто за ці кошти, що нині витрачаються "новою владою", можна було б зробити кілька кварталів якісного дорожнього полотна.
Між тим, за увесь цей час – а це три місяці – "нова влада" не спромоглася розпочати роботи з капітального ремонту доріг. Жодної вулиці ще досі не зроблено.
Источник: Громадсько-політичне видання "Прес-Центр" | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Бориса Євмину звільнять за бордюри?"