В чергову частину Золотоніського міськвідділу міліції почали звертатися місцеві жителі, які повідомляли, що з подвір'я їхнього домоволодіння викрадено велосипеди.
На кожне місце події виїжджала слідчо–оперативна група міськвідділу, яка вилучала речові докази та опитувала можливих свідків. Всі потерпілі однаково описували зовнішність зловмисника, тому правоохоронці дійшли висновку, що до крадіжок причетна одна й та ж сама особа.
Шляхом проведення слідчо–оперативних заходів, в поле зору працівників карного розшуку потрапив 30–річний непрацюючий житель міста Золотоноша. Невдовзі він був затриманий на одному із місцевих ринків співробітниками державної служби охорони та доставлений до Золотоніського міськвідділу міліції для дачі пояснень.
Як з'ясувалося, чоловік раніше вже притягувався до кримінальної відповідальності за крадіжки, однак на шлях виправлення не став. Працювати не хотів і вважав, що найкращим джерелом отримання коштів є крадіжки та грабунки. Також в його злодійському досвіді був факт заволодіння майном громадян шахрайським шляхом. Чоловік розповів, що викрадені велосипеди він продавав, а якщо транспортний засіб був старий, то просто розбирав його і здавав на брухт. Отримані таким чином "легкі гроші" він використовував на власні потреби, більшу частину яких витрачав на спиртні напої.
В ході проведення слідства правоохоронцями було встановлено, що зловмисник причетний і до пограбування 63–річного жителя міста Золотоноша. Пенсіонер розповів міліціонерам, що невідомий чоловік забрав у нього 500 гривень, які лежали на столі в його домі, та мобільний телефон, який працівники міліції виявили неподалік від двору потерпілого при проведенні огляду місця події.
Окрім цього чоловік також був причетний до скоєння серії крадіжок телефонних кабелів з різних районів міста Золотоноша, загальна довжина яких склала близько 750 метрів. Викрадений кабель він вивозив за місто, щоб там його обпалити. Потім отриману мідь чоловік здавав до місцевих пунктів прийому брухту.
Наразі розслідування триває, адже необхідно встановити чи причетний зловмисник до скоєння інших схожих злочинів на території Золотоніського району. Проводиться збір необхідних матеріалів для направлення їх на розгляд суду. За виявленими фактами слідчим відділенням Золотоніського міськвідділу міліції відкрито кримінальні провадження за ч. 1 ст. 185 (Крадіжка), ч. 2 ст. 186 (грабіж) та ч.1 ст. 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України.
Зловмисник розкаюється у скоєному і розуміє, що за свої легковажні дії може потрапити за грати на строк до шести років.
Источник: Громадсько-політичне видання "Прес-Центр" | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости ""Велосипедних справ майстер" попався золотоніським правоохоронцям"