Щоб позбутися заторів на перетині вул. Набережно-Рибальської та вул. Електриків в Оболонському районі достатньо прокласти 500 м дороги. Відповідну ініціативу депутатська фракція «БЮТ-Батьківщина» у Київраді запропонувала КМДА.
«І хоча київська влада визнала, що ініціатива опозиції щодо оптимізації руху автотранспорту на згаданій ділянці дороги допомогла б у вирішенні проблеми заторів, але гроші виділяти не поспішає: з часу висловлення пропозиції пройшло 9 місяців. Якби не байдужість влади, то ця ділянка позбавилася б щоденних заторів, і водії вільно їздили б вулицею». Про це заявила голова фракції «БЮТ-Батьківщина» у Київраді Тетяна Меліхова.
«Суть пропозиції полягає у наступному. На сьогодні при русі з Оболоні до центру Києва на вул. Набережно-Рибальській організовано три смуги руху; на перетині з вул. Електриків права смуга повертає праворуч на зелену стрілку світлофору, а середня та ліва смуги після перетину переходять в три смуги руху по вул. Набережно-Рибальській. Наявність світлофору та великий потік автомобілів, що рухаються до центру та на Поділ по вул. Електриків, призводить до великих заторів, які можна було б зменшити, якщо внести зміни в організацію руху автотранспорту, що полягають у наступному», - розповіла Т.Меліхова.
«Перед перехрестям з вул. Електриків праворуч дороги вже була спроба зробити поворот направо - було облаштовано 2 смуги руху з виїздом на вул. Електриків - проте кілька метрів дороги мабуть «забули» доробити до асфальтового покриття вул. Набережно-Рибальської та не прибрали існуючий бордюр і металеві стовпчики для з’їзду з вул. Набережно-Рибальської. Якби влада проклала ці додаткові 500 метрів дороги – затори зникли б. Наразі це питання можна вирішити доволі економно: поки не вирівнювати в 1 рівень дорогу (тобто не піднімати бічній з′їзд по набережній), а покласти 500 м асфальту під невеличким ухилом - і люди б вже їздили!», - додала депутатка.
Почувши цю пропозицію КМДА було встановлено, що технічна можливість влаштування правоповоротного з’їзду існує. Орієнтовна вартість необхідних робіт становить 2,8 млн. грн., а остаточна вартість буде визначена після проходження державної експертизи та проведення тендеру. Для вирішення питання необхідно було видати розпорядження КМДА, визначити замовника робіт, розробити проектну – кошторисну документацію, пройти експертизу, тендерні процедури та визначити генпідрядника на виконання робіт.
«Але КМДА, мабуть, вирішила, що виборів у Києві не буде, і що вона і так доволі довго слухала опозицію, а тому закінчила переписку з фракцією. Або влада шукає як зробити цей проект ще дорожчим, щоб відмити на ньому гроші», - наголосила Т.Меліхова.
Наразі депутатами фракції було направлене чергове звернення на ім’я голови КМДА О.Попова з вимогою надати відповідь стосовно реалізації ініціативи, яка дуже необхідна для розв’язання проблеми заторів, хоча б у цьому конкретному випадку, де є така можливість.
Источник: ЗА КИЇВ | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Меліхова: Влада не хоче прокласти 500 м дороги для вирішення щоденних заторів"