«Швидка допомога громадянам та бізнесу» продовжує свою роботу.
Опубликовано: kanivdpi
Корсунь-Шевченківська ОДПІ продовжує в рамках сервісу «Швидка допомога громадянам та бізнесу» обслуговувати платників безпосередньо за їхнім місцем роботи або проживання.
Так в липні керівництво Корсунь-Шевченківської ОДПІ провели зустрічі з громадами сіл Канівського району та надали роз’яснення по практичному застосуванню норм Податкового кодексу. Серед питань, які викликали найбільший інтерес - плата за землю, орендна плата та оподаткування спадщини. Громадян було проінформовано про акції «Легалізація заробітної плати і зайнятості» та операцію «Урожай» та результати перевірочної роботи в рамках цих заходів. Також турбувало підприємців села, власників касових апаратів: що очікувати?
Богдан Васильович проінформував про податкові сервіси, які дозволяють органам ДПС перейти від фіскального органу до сервісної служби. Звернув увагу на діяльність Центру обслуговування платників податків, в якому платники податків мають можливість одержати фахові консультації з питань податкового законодавства, отримати допомогу. Нагадав, що часу для запровадження РРО на сьогодні достатньо. 1 січня 2014 року – останній строк, до якого касові розрахунки в Україні повинні перейти на систему дистанційного автоматичного звітування.
8 липня Президент України Віктор Янукович підписав Закон України №357-VII, яким внесено зміни до терміну настання відповідальності за неподання електронної звітності. Згідно із законом, фінансова відповідальність настає з 1 січня 2014 року. До цього часу за неподання електронної звітності платників, які використовують касові апарати, не штрафуватимуть.
Застосування реєстраторів розрахункових операцій, що створюють контрольну стрічку в електронній формі, наближає бізнес до сучасних форм ведення документообігу. З власної практики знаю, наскільки полегшує життя підприємцям електронний документообіг та електронний цифровий підпис.
Так підприємець Дорошенко Л.М. розповіла, що одна з перших перейшла на подання податкової звітності в електронному вигляді. І при нагоді раджу це зробити і своїм колегам. До речі, як правило, вони цілком поділяють мою думку. А найбільше запам’яталося, як один з бізнесменів під час спілкування на цю тему сказав, що вже ніщо в світі не змогло б повернути його до звітності на паперах.
Реєстратори розрахункових операцій з електронною контрольною стрічкою також позбавлять нас зайвого головного болю. Більше того, на мою думку, це реальний крок до запровадження електронних перевірок. Довідка, яку можна буде отримати, надасть можливість подавати уточнюючий розрахунок до податкової декларації, що реально мінімізує нарахування штрафних санкцій.
Отже, такі законодавчі зміни ми сприймаємо позитивно.
Добавить комментарий к новости "«Швидка допомога громадянам та бізнесу» продовжує свою роботу."