![До села Попудня Монастирищенського району підведено природний газ](http://www.oda.ck.ua/images/news/2013/Goncharenko/1700.JPG)
Цього святкового для села дня після обідньої пори збирались попудняни та гості на майдані по вулиці Петровського на урочистості з нагоди введення в експлуатацію газопроводу. Ведучі запросили до імпровізованої сцени народного депутата України Антона Яценка, голову райдержадміністрації Володимира Басанця, голову районної ради Ігоря Нестеренка, депутата обласної ради Андрія Крохмаля, голову асоціації сільських голів, сільського голову Попудні Григорія Іщука. їх радо вітали всі учасники зібрання, сільські голови району.
Звертаючись до учасників урочистого мітингу, Володимир Григорович відзначив,що десятки років жителі Попудні мріяли про «блакитний вогник» в своїх оселях, і ця мрія нарешті втілилась в життя. Це стало можливим завдяки спільним зусиллям всієї громади села та допомоги голови облдержадміністрації, Героя України Сергія Тулуба, народного депутата України Антона Яценка та депутата обласної ради Андрія Крохмаля.
Починаючи з лютого 2010 року прихід до влади Президента України Віктора Януковича відзначився рішучими кроками щодо проведення назрілих економічних реформ, модернізації економіки, підвищення соціальних стандартів життя, забезпечення курсу на Європейську інтеграцію України.
Президентом України в 2012 році запроваджено Соціальні ініціативи щодо підвищення життєвого рівня населення. Виконання ініціатив дало змогу домогтися зростання в районі заробітної плати, створити нові робочі місця, підвищити соціальні допомоги незахищеним верствам населення.
За останні три з половиною роки діяльності облдержадміністрації під керівництвом голови ОДА, Героя України Сергія Тулуба прийнято цілий ряд конкретних цільових програм та окреслено головні пріоритети розвитку області. Основною програмою є Програма «Будуємо нову Черкащину на 2011-2015 роки». Завдяки її реалізації в Черкаській області газифіковано понад 60 населених пунктів,введено в дію 40 підвідних газопроводів. Понад 35 тис. жителів у сільській місцевості отримали змогу користуватись природним газом. Настала така урочиста подія з нагоди відкриття газопроповду і в попуднянців.
Приємно, що за підсумками першого кварталу 2013 року нам вдалось забезпечити динаміку змін на краще. За рейтинговою оцінкою районів області у першому кварталі Монастирищенський район посів друге місце, аналіз свідчить що і за підсумками першого півріччя цього року є всі можливості досягти високих результатів у рейтингових показниках: за попередніми підсумками район входитиме до першої десятки районів області за показниками соціально-економічного розвитку.
2013 рік є визначальним у ході підготовки до відзначення 200-річного ювілею славетного Кобзаря Тараса Шевченка та 60-річчя утворення області. Райдержадміністрація разом з територіальними громадами буде робити все, щоб створити належні умови для жителів району.
– Щиро вітаю всіх жителів села Попудня з введенням в дію газопроводу, бажаю вам міцного здоров`я, добробуту та впевненності в завтрашньому дні, натхнення, успіхів у всіх ваших починаннях! – побажав керівник району.
Він закликав усіх присутніх спрямувати спільні зусилля на добрі справи, світлі помисли, відродження та уславлення доброго імені рідної Монастирищини!
Зі щирими словами вітання звернувся до людей народний депутат України Антон Яценко та запевнив, що наступним селом, яке буде газифіковано стане Халаїдове.
Народний депутат з нагоди свята передав гостинці в дитсадок, багатодітнй родині Олександра та Ірини Пастушенків (вони виховують п‘ятеро діток) вручив пральну машину, місцевій школі – газову плиту, фельдшерсько-акушерському пункту – глюкометр.
З вітальними словами до своїх земляків звернувся депутат обласної ради Андрій Кромаль. Сільський голова, привітавши громаду, вручив грамоти народному депутату України Антону Яценку – за сприяння та активну допомогу у вирішенні питання газифікації села, голові райдержадміністрації Володимиру Басанцю – за розуміння інтересів села, активну громадянську позицію і сумлінне виконання обов’язків, депутату обласної ради Андрію Крохмалю – за постійну допомогу у вирішенні соціально-побутових, культурно-масових проблем життя громади.
І ось настала урочиста мить перерізання червоної стрічки біля ГРП, запалюється голубий вогник. Настоятель Храму Покрову Божої Матері Попудні ієрей Сергій Похила освячує новий газопровід.
Керівники району, депутати завітали в оселю Бондарів і запалили «блакитний вогник» на газовій плиті.
Отже, відтепер Попудня має природний газ, а сільські господині – побутові зручності, яких так довго чекали.
За повідомленням сектору з питань внутрішньої політики Монастирищенської РДА
Источник: Черкаська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "До села Попудня Монастирищенського району підведено природний газ"