В Черкаській області триває реалізація Національного проекту "Нове життя – нова якість охорони материнства та дитинства", а саме будівництво та оснащення перинатального центру, який буде введено в експлуатацію до кінця цього року.
На Черкащині активно впроваджують в дію Національний проект "Нове життя"
16 липня голова Черкаської обласної державної адміністрації Сергій Тулуб ознайомився з ходом реконструкції приміщення поліклініки в обласний перинатальний центр у складі обласного багатопрофільного закладу – КЗ "Черкаська обласна лікарня Черкаської обласної ради".
Після огляду Сергій Тулуб провів нараду за участі голови обласної ради Валерія Черняка, першого заступника голови облдержадміністрації Сергія Рябцева, директора Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Володимира Брожика та інших осіб, відповідальних за будівництво Центру.
Зокрема, у ході наради Володимир Брожик повідомив, що наразі завершено демонтаж приміщення поліклініки, на місці якої буде створено обласний перинатальний центр. Також проведено тендерні процедури на визначення підприємства, котре буде займатись будівельними роботами з реконструкції поліклініки в Центр.
– Генеральним підрядником визначено ТОВ "Черкасиміськбуд", який, згідно з розробленим планом–графіком виконання всіх робіт, повинний закінчити будівництво до кінця року, – наголосив Володимир Леонідович.
Також директор Департаменту разом із директором ТОВ "Черкасиміськбуд" Анатолієм Бурським та директором Департаменту фінансів ОДА Олександром Кулешою доповіли про детальний аналіз проекту і про фінансові та технічні можливості майбутнього перинатального центру. Зокрема, відзначивши, що на будівництво та оснащення Центру планується витратити 77,7 млн грн, із них близько 8 мільйонів виділено з обласного бюджету та частину коштів – із державного бюджету.
– Новозбудований лікувальний центр буде обладнаний найсучаснішим устаткуванням. Так, на першому поверсі розташовуватиметься акушерське приймальне відділення, дві операційні та сім пологових залів, серед яких – шість індивідуальних і один індивідуальний пологовий бокс для вагітних та породіль з інфекційними захворюваннями. На другому поверсі – відділення анестезіології та інтенсивної терапії з методами еферентної терапії на шість ліжок; на третьому – післяпологове відділення сумісного перебування на 30 ліжок, а на четвертому – відділення постінтенсивного догляду за новородженими на десять ліжок, відділення інтенсивної терапії на шість ліжок, кабінет для ургентних телемедичних консультацій (центр телемедецини) та палата на два ліжка для перебування матерів без дітей, – підкреслив Володимир Брожик.
У центрі працюватимуть близько 215 осіб, що сприятиме забезпеченню прийняття до 2050 пологів на рік.
Наприкінці наради голова облдержадміністрації Сергій Тулуб дав ряд доручень відповідним особам, аби вони доклали максимум зусиль – і збудували перинатальний центр згідно з визначеним терміном.
Источник: Громадсько-політичне видання "Прес-Центр" | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Перинатальний центр відкриють до кінця цього року – Сергій Тулуб"