Електронний ключ – це просто!
Опубликовано: Золотоніська ОДПІ
Саме так можуть сказати ті, хто подає звітність у електронній формі.
У червні 2013 року 148 платників податків отримали 214 електронних ключа. Про це повідомив віддалений адміністратор центру сертифікації ключів Міндоходів, розташованого у Золотоніській ОДПІ Олександр Пустовіт. Всього за час роботи центру сертифікації ключів сервісом скористалися 1176 клієнтів, які отримали 1646 електронних ключа. Серед них і ті, що раніше отримували платні ключі в інших організаціях
Також він додав, що отримати цей ключ можна безкоштовно, а звітуватися не лише до податкової, а і до Пенсійного фонду, Управління статистики, провести електронну реєстрацію юридичної особи або підприємця, подати документи до Митниці, використати ключ для електронних систем діловодства, дистанційно працювати із цінними паперами на фондовому ринку.
У наш час інформаційних технологій Міндоходів впроваджує надсучасний електронний сервіс – електронний кабінет платника податків. За його допомогою не лише юридична особа чи підприємець, а і будь-який громадянин, використавши електронний ключ, зможе перевірити стан розрахунків із бюджетом та звірити наявні у Міністерстві доходів і зборів дані про об’єкти оподаткування.
Як розповіла виконуюча обов’язки начальника Золотоніської ОДПІ Антоніна Миргородська, із створенням Міністерства доходів і зборів податкова інспекція почала працювати як сервісна служба. Наша робота направлена на обслуговування платників податків. Одним із дієвих заходів для широкого запровадження електронної звітності є такий сервіс, як безкоштовні курси, на яких працівники Міндоходів та Пенсійного фонду навчають платників на практиці застосовувати електронні ключі та створювати і відправляти електронні звіти. Навчання проводяться щосереди о 10-00 у приміщенні Золотоніської ОДПІ. Взяти участь у навчанні та освоїти сучасні електронний сервіс запрошуються всі бажаючі. Із собою мати електронний підпис та звіт для відправки і знати необхідні для звітності реквізити підприємства.
Працівники Золотоніської ОДПІ і у подальшому надаватимуть всіляку підтримку платникам у освоєнні новітніх сервісів, Запроваджених Міністерством доходів і зборів України.
Золотоніська ОДПІ
Добавить комментарий к новости "Електронний ключ – це просто!"