У Чорногорському місті Херцох триває тренувальний кемп відомого сербського спеціаліста – Саші Груїча. Вже більше тижня семеро представників "Черкаських Мавп" набираються досвіду у престижному тренувальному таборі.
Цьогоріч до Чорногорії вирушили три гравці баскетбольної школи нашого клубу – Ярослав Войтович ("Черкаські Мавпи–99"), Дмитро Нагорний ("Черкаські Мавпи–99") та Микола Лахтуров ("Черкаські Мавпи–01") та четверо тренерів – Максим Міхельсон ("Черкаські Мавпи–96, –99"), Олександр Ворона ("Черкаські Мавпи–97"), Микола Неухацький ("Черкаські Мавпи–01") та Сергій Загоруй (тренер з фізичної підготовки).
Тренування у таборі традиційно дуже насичені. 72 гравці, які розбиті на дві підгрупи за рівнем власної підготовки, починають заняття ще о 6–ій ранку, а останнім акордом їхньої роботи стає вечірній міні–турнір, котрий завершується о 21.00. Разом з юними баскетболістами навчаються і тренери. Для них цей кемп – можливість дізнатися більше з тренувального процесу та удосконалити власні знання. Серед восьми головних тренерів тренувального кемпу (більшість яких – серби) є і черкасець, важливу функцію виконує Максим Міхельсон.
"Тренування проходять у дуже високій зоні інтенсивності. Не упускаємо ні найменшої деталі індивідуальної техніки. Всі баскетбольні елементи розбиті на 5 станцій, за кожну з них відповідає один з головних тренерів. Плюс станція "фізпідготовка", де теж працює головний тренер фізпідготовки та асистент. За кожну групу гравців у тренувальному процесі і в готелі відповідає один з тренерів–асистентів. Таким чином, коли група на тренуванні підходить до певної станції, з нею на цій станції працює мінімум 2 тренера, а іноді 3, що природно значно підвищує якість тренувального процесу. Режим, звичайно, дуже важкий, при цьому не знаю, для кого він тяжчий – для гравців чи для тренерів, оскільки на максимумі працюють всі", – зауважив Максим Міхельсон.
Представники "Черкаських Мавп" на кемпі у Чорногорії вже втретє. Тому до посиленого графіку роботи вже звикли. Олександр Ворона, Микола Неухацький та Сергій Загоруй у Херцозі виконують функції асистента головного тренера. Попри доволі численну кількість учасників цього темпу, із Центральної та Східної Європи чимало охочих не змогли потрапити сюди. Це розказав сам Саша Груїч. За словами організатора, у планах відкриття філіалу цього кемпу в Україні.
Саша Груїч, тренер, засновник тренувального кемпу: "На жаль, ми не в змозі прийняти в таборі всіх бажаючих, оскільки хочемо брати не кількістю, а якістю тренувального процесу. Цього року близько 50–60 охочих не змогли потрапити на наш кемп. Оскільки вже в травні всі місця були оплачені, багато забронювали місця ще минулого літа. В Україні представником нашого табору є Максим Міхельсон, всі охочі можуть вже зараз бронювати місця на наступний рік. До того ж у планах є відкриття філії нашого табору для українських гравців".
Источник: Громадсько-політичне видання "Прес-Центр" | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Гравці та тренери "Черкаських Мавп" набираються досвіду в кемпі Саші Груїча"