За результатами поданих декларацій вони отримають 5,19 мільйонів гривень.
Нагадаємо, до 1 травня включно державні податкові інспекції Головного управління Міндоходів у Черкаській області приймали річні декларації про майновий стан і доходи від громадян, які зобов’язані подати декларації.
Термін звітування для осіб, які мають право на податкову знижку не обмежується 1 травня. Їхні декларації прийматимуть до кінця поточного року. Про це поінформувала заступник начальника Головного управління Міндоходів у Черкаській області Тетяна Проценко.
Вона нагадала, що норма з подання декларації для використання права на податкову знижку за наслідками 2012 року стосується зокрема осіб, котрі сплачували минулоріч за навчання закладам освіти, страхували себе або членів своєї сім’ї, сплачували внески у недержавні пенсійні фонди, перераховували кошти у вигляді пожертвувань неприбутковим організаціям, усиновлювали дітей, сплачували проценти за іпотечним житловим кредитом, понесли витрати у зв'язку із переобладнанням транспортного засобу, що належить платникові податку, з використанням у вигляді палива моторного сумішевого, біоетанолу, біодизелю, стиснутого або скрапленого газу, інших видів біопалива.
Разом з тим Т.Проценко закликала черкащан, які повинні були подати річну декларацію про майновий стан і доходи за 2012 рік, але в силу різних обставин не зробили цього до 1 травня, поспішити задекларувати свої доходи і сплатити податок.
Також вона озвучила поточні результати цьогорічної деклараційної кампанії. Станом на 1 червня черкащани надали до податкових інспекцій 20123 декларації про майновий стан та доходи. Загальна сума задекларованих доходів за минулий рік склала 763,1 мільйона гривень. До бюджету за результатами декларування надійде 15,2 мільйона гривень податку на доходи фізичних осіб.
Водночас 8739 громадян – декларантів вже сплатили податок в сумі 6,5 мільйона гривень.
Серед видів доходів, за якими найбільше подано декларацій – вартість успадкованого майна і подарунків; доходи від здачі майна в оренду; доходи від продажу рухомого та нерухомого майна; іноземні доходи; доходи у вигляді інвестиційного прибутку.
Про понадмільйонні статки повідомили 34 жителі області, загальна сума їх доходу в річних деклараціях про майновий стан і доходи за минулий рік складає 228 мільйонів гривень. Тридцять вісім відсотків заможних платників проживають в обласному центрі.
Источник: Громадсько-політичне видання "Прес-Центр" | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Понад 5 тисяч черкащан заявили про право на податкову знижку"