Після Дня міста в Черкасах настало "дно міста" – в обласному центрі розпочали масово відключати гарячу воду.
Для проведення гідравлічних випробувань – так пояснюють у міськвиконкомі. На всю котушку включена вода прориває зношені труби, б’є гейзерами в небо і перетворює на озера дороги й тротуари.
З кожним днем "випробувань" кількість будинків без гарячої води лише зростає: якщо 4 червня оперативна служба міськвиконкому рапортувала про 107 відключених будинків, то вже 6 червня таких було 213, а 10 червня – 220 будинків. Знову одночасно з трубами комунальники випробовують ще й терпіння мешканців Черкас…
Але чули б у райцентрах Черкащини, а тим паче в селах, що
Тимчасова відсутність гарячої води – це катастрофа, як це видається черкащанкам! Бо у більшості райцентрів вода – лише холодна, та й та по графіку подається, а в селах радіють сонячним дням, бо прогрівається вода у літніх душах – хто такі має…
Все пізнається у порівнянні. Кажемо, що в Черкасах вода питтєва з кожним днем все гірша? А як тоді бути тим, хто спостерігає за загибеллю цілих річок – тих же Золотоношки на Золотоніщині чи Росави на Канівщині? Ті ж підприємства–смердючки, які занапастили вже цілий ряд річок, вбивають і підземні води, отруюючи сільські криниці, які досі живили нас чистою прохолодою.
Те саме твориться із землею. Там, де її вкривали асфальтом злодійкуваті руки комунальників – нині діромахи такі, що не кожна бабуся–пенсіонерка перескочить, а там де асфальту немає – співробітники гідрометцентру знаходять хімікати, "подаровані" черкаськими підприємствами…
Радикально зеленою стала вода в озері у парку 50–річчя Жовтня в Черкасах, Директор КП "Дирекція парків" Олександр Радуцький каже, що то очевидно, школярі гралися – мідний купорос вкидали. А коли така ж зеленюща вода вилилася з прорваної труби на вулиці Гагаріна, чиновники пояснили: все нормально – вона зелена від харчового барвника, який використовується під час випробувань.
То хто ж все таки перефарбовує воду в Черкасах: школярі чи таки дорослі дядьки?
А тим часом знову ворухнулися і поповзли вгору ціни – дуже добре це видно, скажімо, по цукру. Бо цей дивний народ, який, як би про нього не "піклувалися" згори, а виживає завдяки викопаній картоплині чи закатаній в банку полуниці. А раз закатками займається – то й ціну на цукор відповідну має, щоб життя занадто солодким не здавалося…
Та знов–таки, озирнемося навколо: он у Росії сніг знов сипнуло, а у Європі затоплює старовинні міста Чехії, Німеччини, Угорщини. А в нас таки ж сонечко світить! Саме час записати до показників діяльності якоїсь партії – мовляв, досягли успіху і зафіксували його. Ставлять же собі в заслугу районні начальники вирощене фермерами на полях!
Кажуть, з Європи "велика вода" йде в Україну – можна й тут оголосити, що домовилися про "інвестиції" і реверсні поставки. Говорити у нас навчилися. Слухати, правда – не дуже, а робити щось – тим більше…
Источник: Громадсько-політичне видання "Прес-Центр" | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "У Європі вулиці заливає стихія, а в Черкасах – комунальники…"