![Ситуацію із ринком на Пастерівській вивчатиме міліція, СБУ та прокуратура](http://www.pres-centr.ck.ua/ximages/news/articles/normal/35401.jpg)
Сесія Черкаської міської ради підтримала депутатський запит своїх колег до правоохоронних органів стосовно ситуації на торгівельному майданчику по вул. Пастерівська.
Відкриття сесійного засідання Черкаської міської ради 13 червня супроводжувалося мітингом підприємців із вулиці Пастерівської.
Причину мітингу підприємці озвучили із трибуни у сесійній залі: "За останній рік наш ринок пережив більше 100 перевірок різних контролюючих органів влади як державного рівня, так і місцевого. Ми вже 8 років тут працюємо й останні 7 років – нікому не заважали.
Але з відкриттям "Фермерського ринку" по вул. Смілянській почався шалений пресинг – нам погрожують особисто, по телефону й присилають "смс" із "проханням" покинути цей ринок й перейти торгувати на "Фермерський". Коли у 2004 році міська влада нас перевела із вул. Смілянської, 44 на вул. Пастерівську, тут була купа сміття та гола земельна ділянка. Ми власними зусиллями навели лад на цьому місці – провели централізоване водопостачання та водовідведення, електрику, збудували туалети, заасфальтували всю територію. Наш ринок щодня прибирається, вчасно вивозиться сміття. Ми всі – офіційні підприємці та сплачуємо всі необхідні податки".
"Із 6 по 12 червня 2013 року, щодня, о 4 годині ранку, без будь–якого попередження працівники Соснівського РВ УМВС України в Черкаській області в кількості 50–60 осіб, без пояснення причин зазначеного раннього візиту почали складати адміністративні протоколи відносно всіх присутніх на території підприємців, які займаються реалізацією сільськогосподарської продукції на земельній ділянці по вул. Пастерівська, що відведена під торгівлю с/г продукцією, згідно рішення Черкаської міської ради від 28.05.2004 р., – зазначено у депутатському запиті Святослава Вовкодава, Дениса Ананьєва та Володимира Мамалиги до начальника УМВС України в Черкаській області, начальника УСБУ в Черкаській області та прокурора Черкаської області. – Для з’ясування питання про законність ведення торгівлі, необхідно було спочатку вивчити та проаналізувати наявні дозвільні документи в орендаря земельної ділянки, а в подальшому роботи якісь висновки.
Натомість відразу після з’явлення на території ринку майже кожен з працівників міліції почав складати протоколи про адміністративні правопорушення, маючи тверде переконання, що торгівля в даному місці заборонена. Одночасно з цим забороняли проводити будь–яку торгівлю, заблокували під’їзди до ринку…Хочемо зазначити, що дана земельна ділянка законно відведена, вчасно сплачується орендна плата. Вважаємо, що сили працівників РВ УМВС у м. Черкаси повинні бути направлені саме на ліквідацію стихійної торгівлі, а не на втручання у законну господарську діяльність. Керуючись статтею 15, 21, 22 Закону України "Про статус депутатів місцевих рад", враховуючи звернення підприємців з вул. Пастерівській(додається), просимо провести перевірку викладених фактів та повідомити Черкаську міську раду по її результатам протягом 10 днів з дня отримання запиту".
Цей запит депутатів Черкаської міської ради практично одностайно підтримали їх колеги. Необхідність конструктивного підходу до ситуації із ринком на Пастерівській обстоюють і секретар міської ради, і керівники фракцій.
– Якщо до цього ринку людьми давно протоптано доріжки – і якщо підприємці, у свою чергу, теж не хочуть нікуди іти – я переконаний, що ситуацію потрібно вирішувати на користь людей, із дотриманням всіх необхідних для ринку вимог, звісно, – вважає секретар Черкаської міської ради Віктор Білоусов.
Источник: Громадсько-політичне видання "Прес-Центр" | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Ситуацію із ринком на Пастерівській вивчатиме міліція, СБУ та прокуратура"