Сьогодні представники влади, структурних підрозділів облдержадміністрації, відповідних організацій відвідали Золотоніщину з робочим візитом. Вони, зокрема, оглянули деякі об’єкти – очисні споруди, нову насосну станцію, провели нараду з метою вирішити питання щодо очищення стічних вод.
Під час огляду вищезазначених об’єктів, заступник міського голови Олег Маслов зазначив: «Нині на об’єкті «Очисні споруди» ведеться реконструкція згідно проекту, який розроблено Харківським інститутом». За словами Олега Маслова, аби стабілізувати ситуацію, що нині склалася, необхідно, як мінімум, встановити так звані повітродувки. За технологією доцільним є проведення насичення киснем стоків, адже частина бактерій живої флори з’їдає всі негативи. Проте нині, щоб здійснити ці роботи, представники влади, відповідних структур та організацій наголошують на потребі приїзду до області представників проектної організації (з Харкова), які б поетапно визначили необхідні для реконструкції роботи. Наразі очисні споруди з експлуатації не виведено. На сьогодні очистка стічних вод м. Золотоноша здійснюється частково.
За словами директора КП «Міського водоканалу» Сергія Кузнєцова, який також приїздив на об’єкт, важливим є той факт, що власними силами очистити стоки та зробити реконструкцію об’єкту неможливо. Адже працівники не мають права розпочинати роботи, що не закладено в проекті. Все має виконуватися законно на юридичній основі.
Директор підприємства генерального підрядчика «Ресурстехнобуд» Євген Шкраба зазначив, що аби уникнути корозії бетону, дифузії, що відбуваються зараз, необхідними є піскоструйні роботи. Їх наразі виконують працівники на об’єкті Очисні споруди (фото).
Іншим, не менш важливим питанням, є процес налагодження якіснішого функціонування нової насосної станції. Як зазначає Сергій Кузнєцов, задля її повноцінної роботи мають працювати три насоси, один з яких невдовзі мають привезти з ремонту.
У ході робочої наради, яку провів міський голова Золотоноші Віталій Войцехівський, перший заступник начальника управління ЖКГ облдержадміністрації Володимир Ромашов запропонував підрядникам визначити попередньо для розгляду проектантами необхідний перелік робіт, які вони вбачають доцільними для виконання на об’єкті.
Учасники наради обговорили проблемні питання та можливі варіанти їх вирішення, висловили власні пропозиції. Очікується, що проектанти приїдуть на Черкащину найближчими днями.
Довідково:
Нині укладено договори з ПМК-216 та «Ресурстехнобуд». 1 млн. 300 тис грн. природоохоронного фонду спрямовано, аби розрахуватися з ПМК-216 (закрити першу чергу). Близько 1 млн.100 тис. грн. призначено для перерахування «Ресурстехнобуду». Дозвіл на початок виконання будівельних робіт днями отримано.
Управління інформаційної політики та зв’язків із ЗМІ облдержадміністрації
Источник: Черкаська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "На Золотоніщині вирішують питання якісної роботи очисних споруд"