26 травня на "Живчик–Арені" стартував пляжний сезон. У першому турнірі, "Кубок Живчика" взяло участь чотири найкращі команди області з пляжного футболу. Гравці "Цетусу", здолавши у фіналі "Чарівницю", стали переможцями першого турніру в сезоні.
Масштабне відкриття нового сезону на "Живчик Арені" проходило під знаком пляжного футболу. Перший турнір в сезоні – "Кубок Живчика" зібрав на головній пляжній арені міста чотири колективи області. "Цетус", "Темна Конячка", "Чарівниця" та "Живчик" змагалися між собою за головний трофей турніру.
У першому півфінальному поєдинку футболісти "Цетусу" здобули переконливу перемогу над командою "Живчик" (6 : 2). А в другому у напруженій боротьбі "Чарівниця" взяла гору над "Темною Конячкою" – 4 : 2.
У матчі за бронзу розгорілася неабияка неабияка боротьба. Фаворитом зустрічі вважався володар Кубка Черкаської області з пляжного футболу – "Темна Конячка". Власне на правах фаворита гравці "Конячки" швидко заволоділи ініціативою і вже на старті першого тайму повели в рахунку. На четвертій хвилині В’ячеслав Ткаченко якісним ударом відкрив рахунок у зустрічі. Три хвилини потому "Темна Конячка" мала вже перевагу у два м’ячі – Олександр Євтушевський гарматним пострілом подвоїв рахунок. Здавалося далі "Темна Конячка" продовжить домінувати на полі, втім з початком другого тайму гравці "Живчика" вирівняли гру.
На старті другого періоду Дмитро Жежерун ударом зльоту скоротив відставання своїх команди. Цим голом він неабияк завів своїх партнерів. Адже за цим послідувало ще кілька чудових атак. Спочатку Богдан Губа ударом здалеку зрівняв рахунок, а Віталій Бойко, якісно виконавши штрафний удар, вивів "Живчик" уперед. Досвідчені виконавці "Темної Конячки" не бажали миритися з таким розвитком подій. Під завісу другого періоду Олександр Євтушевський зрівняв рахунок 3 : 3.
Однак далі успіх був на боці "Живчика". Гравці у жовтій формі з новими силами кинулися в атаку й це принесло свої плоди. На початку заключного періоду один із кращих на полі, Віталій Бойко, обіграв воротаря суперника та віддав передачу на Богдана Губу, котрий розстріляв пусті ворота "Конячки". А в наступній атаці вже сам Бойко "забив останній цвях" у рамку суперника – 5 : 3. Футболісти "Темної Конячки" намагалися зрівняти рахунок, однак спромоглися лише на один гол від Олександра Мірошніченка. У підсумку, 5 : 4, "Живчик" стає бронзовим призером турніру.
Головний поєдинок першого пляжного турніру пройшов під знаком численних голів від обох команд. Початок матчу, та і загалом вся гра, була за футболістами "Цетусу". Чемпіони області з пляжного футболу з перших секунд почали доводити, що поки їм немає рівних на піску. Вже на другій хвилині матчі Павло Присяжнюк зі своєї половини поля поцілив у кут воріт суперника. А вже в наступній атаці Олег Кудря своїм ударом подвоїв рахунок.
Футболісти "Чарівниці" відповіли на це курйозним голом від Ігоря Індутного Однак надалі "Цетус" продовжив свою справу. Ще до першої перерви Павло Присяжнюк оформив дубль, а в наступній атаці віддав гольову передачу на Максима Кретова.
У другому таймі футболісти "Цетусу" продовжили домінувати на полі. Непогано в гру влився новачок команди Денис Бреус, котрий оформив свій дебют дублем.
На початку заключного періоду в матчі, перевага "Цетусу" сягала шість м’ячів, проте у "Чарівниці" лишалися шанси на успіх. Однак скоротивши відстань до п’яти голів, ватутінська команда знову пропустила кілька м’ячів.
У підсумку, "Цетус" здобуває надпереконливу перемогу з рахунком 10:4 та стає володарем "Кубка Живчика".
Источник: Громадсько-політичне видання "Прес-Центр" | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "У Черкасах стартував сезон пляжних видів спорту!"