Співробітники карного розшуку затримали учасників злочинного угрупування, яке займалось збутом наркотичного засобу "амфетамін" на території міста Сміла.
До складу злочинної групи входили три особи, наймолодшому затриманому виповнилося 25 років, найстаршому – 31. Жоден з них раніше не потрапляв в поле зору міліції. З квітня місяця цього року вказана група осіб діяла на території міста. На щастя, оперативники вчасно втрутилися і не дали злочинцям поставити свій кримінальний бізнес "на широку ногу".
Довідавшись про незаконну діяльність зловмисників, правоохоронці негайно взялися до справи: інформацію відразу було внесено до єдиного реєстру досудових розслідувань, а слідчим відділом Смілянського міськвідділу міліції розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 307 КК України (незаконне виробництво, виготовлення, придбання зберігання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів).
Декілька тижнів міліціонери відстежували ланцюг яким наркотик потрапляв до міста, а потім до споживачів. Як з’ясувалось, в групі були чітко визначені злочинні дії кожного по поставці наркотику в Смілу, підбору клієнтів з числа наркозалежних осіб та збуту наркотичних речовин. Найменший учасник злочинного групування, особисто займався поставками смертоносного зілля іншим членам групування, які в подальшому займалися його розповсюджуванням. За короткий строк у них було вже певне число постійних клієнтів, які приносили стабільний дохід.
Оперативники розробили спеціальну операцію по затриманню зловмисників і спіймали останніх "на гарячому". Під час проведення оперативних слідчих дій працівники карного розшуку задокументували факт збуту наркотиків. В самому центрі міста, з отриманими від продажу наркотиків грошима, було затримано всіх учасників угрупування. Під час проведення особистого огляду, в останніх було виявлено ще п’ять пакуночків з порошкоподібною речовиною. Всі речові докази було вилучено та направлено на дослідження, а наркоторговців доставлено до міськвідділу міліції для з’ясування всіх обставин.
В кабінеті слідчого зловмисники зізналися в скоєному ними кримінальному правопорушенні оскільки розуміли, що всі докази зібрані працівниками міліції свідчать проти них. Всіх учасників угрупування було затримано в порядку ст. 208 КПК України. Такий злочин крається позбавленням волі на строк від чотирьох до восьми років.
Остаточну міру покарання, яку понесуть торговці отрутою визначить суд, який вивчить усі аспекти цієї справи та присудить її учасникам відповідне покарання.
Источник: Громадсько-політичне видання "Прес-Центр" | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Смілянських наркоторговців затримали правоохоронці"