Близько трьохсот велосипедистів зібралися 25 травня у Черкасах на щорічний велопробіг.
Життя – це постійний рух. У цьому переконані учасники традиційного велопробігу у Черкасах. Як виявилося, їх у Черкасах чимало. Близько трьохсот черкасців "на колесах" зібралися сьогодні на площі 700–річчя або утворити одну з найдовших велоколон та пересікти місто.
Всеукраїнський велопробіг "Велодень–2013" одночасно стартував сьогодні у низці обласних центрів України, серед них: Київ, Харків, Запоріжжя, Черкаси, Львів та інші. За словами організаторів, такі заходи вело день став традиційний спортивним заходом для черкасців ще з 2009 року.
"У першу чергу – це можливість ще раз закликати черкасців пересісти на велосипеди. До того ж, у такий спосіб ми можемо нагадати владі, що окрім автодоріг, потрібні ще й велосипедні доріжки, адже чимало містян зараз надають перевагу пересуванню "на колесах". Це зручно та корисно", – говорить В’ячеслав, один із організаторів велопробігу.
Серед охочих долучитися до "велосвята" як дорослі, так і діти. Одним із перших на місце збору завітав Олександр разом зі своєю 5–річною донькою Анною. Чоловік пересувається містом виключно на велосипеді уже четвертий рік поспіль. Запевняє: за цей час не лише зекономив чимало коштів на проїзді, але й значно покращив свою фізичну форму.
"Минулоріч був тут сам. Мені дуже подобалося. Коли їдеш такою величезною колоною, то відчуваєш всю велич та значущість таких заходів та велоспорту. Для мене – це не просто сезонне хобі, це частина мого життя. Тому цьогоріч взяв з собою доньку, аби вона могли разом зі мною насолодитися цим днем", – говорить Олександр, черкащанин.
Загалом, учасниками всеукраїнського велопробігу "Велодень–201з" цьогріч стали спортсмени не лише із Черкас, але й з області віком від 9 до 70 років. Учасники заходу намагались усіляко увиразнити цей день: дехто креативно прикрашав велосипед, дехто – одяг. Серед учасників велопробігу уже не вперше можна побачити й родину Подольських. Минулого року вони брали участь у не лише у місцевому, але й у столичному велопробігу. Для них цей захід – важлива сімейна подія.
"Я без сумнівів можу сказати, що ми справжня велородина. Любимо подорожувати на велосипедах та передали це захоплення й сину. Цей рік не став винятком. Любов до їзди на велосипедах у нашій родині почалася з чоловіка. Чотири роки тому чоловік придбав велосипед та почав займатися велоспортом, згодом залучив і нас із сином. Ми регулярно подорожуємо", – ділиться Вікторія, учасниця заходу.
Велоперегони "Велодень — 2013" є аматорськими велоперегонами. Метою заходу є пропаганда здорового способу життя й велоруху серед широких верств населення, розвиток аматорського велоспорту в Україні. Велобайкери проїхали містом, щоб привернути увагу черкащан до альтернативного екологічного виду транспорту. Однодумці проїхали від площі 700–річчя до Парку 50–річчя Перемоги. Проте цим велосипедисти не обмежилися. Спортивне свято продовжилося. Всі бажаючи мали можливість долучитися до низки велозаходів.null
Источник: Громадсько-політичне видання "Прес-Центр" | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "У Черкасах відбувся "Велодень–2013""