![Всеукраїнський громадський дитячий рух «Школа безпеки»](http://www.oda.ck.ua/images/news/2013/1962.jpg)
Наприкінці квітня цього року справжнім святом стало урочисте відкриття ХІ обласного зонального етапу Всеукраїнського збору-змагання юних рятувальників «Школа безпеки», що відбулося на території Вознесенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Золотоніської районної ради. На урочистостях зібралося 8 команд юних рятувальників із різних районів:
- від Золотоніського району – команда «Екстрім» Вознесенської ЗОШ І-ІІІ ст.;
- Драбівського району – Білоусівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ»;
- Корсунь-Шевченківського району – Корсунь-Шевченківська гімназія;
- Чорнобаївського району – Центр дитячої та юнацької творчості;
- Черкаського району –ЗОШ І-ІІІ ст. с.Леськи;
- Чигиринського району – ЗОШ І-ІІІ ст. №1;
- м.Черкаси – ЗОШ І-ІІІ ступенів № 34;
- м. Канів – Міський центр туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді.
На збір-змагання прибули: начальник навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Черкаської області, майор служби цивільного захисту Олексій Биков, голова Черкаського обласного відділення всеукраїнського громадського дитячого руху школи безпеки Юрій Драговоз, в.о. начальника відділення цивільного захисту державної служби цивільного захисту в Черкаської області, підполковник служби з цивільного захисту Руслан Кравцов, методист міського методичного кабінету департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради Юлія Дєєва, представник відділу освіти Золотоніської райдержадміністрації Віталій Бакай та ін.
З вітальним словом до гостей та учасників свята звернувся голова Черкаського обласного відділення Всеукраїнського громадського дитячого руху «Школи безпеки» Юрій Драговоз, який привітав усіх присутніх із відкриттям ХІ спортивного свята, підкресливши, що ці змагання присвячені пам’яті ліквідаторів героїв на ЧАЕС. Він наголосив, що команда-переможець змагань буде відстоювати честь Черкащини на VIII Міжнародному зборі-змаганні, що відбудеться у вересні цього року в Закарпатській області та візьме участь у зльоті юних рятівників України в Міжнародному дитячому центрі «Артек».
Олексій Биков зазначив, що одним із найважливіших напрямків діяльності структурних підрозділів державної служби України з надзвичайних ситуацій є саме формування навичок безпечної життєдіяльності. Навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності активно взаємодіє з Всеукраїнським громадським дитячим рухом «Школа безпеки» із самого початку його створення за підтримки обласного відділення «Школи безпеки» .
Далі на території Вознесенської ЗОШ І-ІІІ ст. почалися перші конкурсні змагання. Зокрема, відбулися такі види змагань як: «Бойове розгортання», «Рятувальні роботи в умовах природного середовища (навісна переправа)» та ін.
Рішенням журі ХІ обласного зонального етапу Всеукраїнського збору-змагання юних рятувальників «Школа безпеки» переможцем визначено команду «Екстрім» Вознесенської ЗОШ І-ІІІ ст.; 2 місце посіла команда м.Канева – Міського центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді; 3 місце – Черкаський район, ЗОШ І-ІІІ ст. с. Леськи.
Источник: Черкаська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Всеукраїнський громадський дитячий рух «Школа безпеки»"