![Розгромивши донецьку команду,](http://www.pres-centr.ck.ua/ximages/news/articles/normal/34287.jpg)
Сьогодні "Черкаські Мавпи–96" оформили своє четверте чемпіонство поспіль. Цього разу чемпіонами України у віковій категорії 1996 р.н. помаранчево–чорні стали у Запоріжжі.
Квінтесенцією фінальної частини ВЮБЛ цієї вікової категорії став фінальний поєдинок, в якому "Черкаські Мавпи–96" зустрілися з "Донецьком–96". У важкій боротьбі команда Максима Міхельсона оформила перемогу – 82:77!
Найрезультативніші: Кобець 30 очок – Зотов 26 очок
"Черкаські Мавпи–96" – "Донецьк–96" 82:77 (20:19; 19:19; 22:19; 22:20)
Цікаво, що тиждень тому баскетболісти цих же команд, але на рік молодші, боролися за чемпіонство серед юнаків 1997–го р.н.. Сьогоднішній фінал видався також дуже бойовим. У першій половині гри команди не відпускали одна одну більше ніж на відстань чотирьох очок. Традиційній агресивній та швидкій грі "Черкаських Мавп–96" суперник запропонував на противагу дисциплінований зонний захист. Це допомогло Донецьку вигравати в середині третього періоду з рахунком 12:17. Після цього в нагоді стали два дальні влучання від Олександра Кобця. Один з лідерів черкасців не лише відправив свою команду, виграючи після першого періоду – 20:19, а й очолив список найрезультативніших гравців поєдинку. В активі нашого форварда вже після першої половини гри було 18 очок! Найкориснішим гравцем у ці хвилини був Віталій Зотов. Головному асистенту "Донецька" вдалося знову вивести свою команду вперед. Наприкінці першої половини гри активність Михайлюка дала свої плоди і "Мавпи" пішли на велику перерву, мінімально виграючи – 39:38.
На старті третього періоду черкасцям вдався ривок. Його авторами стали Михайлюк та Мірошніченко, перший забив триочковий, а другий вирвав перехоплення. Після всіх цих дій рахунок став 54:46. Попри перевагу в шість очок, надломити відразу суперника нашим баскетболістам не вдалося. "Донецьк" завдяки надактивності все того ж Зотова влаштував власний затяжний ривок і майже зрівняв рахунок. У важкі хвилини помаранчево–чорним допомогла їх перевага на щитах. За підбирання в цій грі хлопці Міхельсона боролися, як справжні леви. Розв’язка фінального поєдинку була відкладена на заключні хвилини і навіть секунди гри. За 40 секунд до фінальної сирени різниця в рахунку була мінімальною – 75:74. Після цього Кобець вириває важливий м’яч на чужому щиті і вдало реалізує штрафні. Завдяки тактиці фолу суперника "+3" "Черкаські Мавпи–96" збільшили ще на два бали і виграли надважливий матч – 82:77.
Таким чином "Черкаські Мавпи–96" учетверте поспіль стають чемпіонами України у своїй віковій групі!
Окрім того, наші хлопці виграли і два конкурси фінальної частини ВЮБЛ. У конкурсі командної майстерності рівних не було нашому тріо: Голік, Руслов, Воєвода, а конкурс слем–данків виграв Михайлюк!
Максим Міхельсон, головний тренер БК "Черкаські Мавпи–96": "Для глядачів цей фінал був дійсно дуже видовищним. "Донецьку" вдалося створити серйозний супротив. І самі хлопці після матчу відзначали, що перемога була дуже важкою. Щасливий з того, що нам це вдалося зробити! Хотів би привітати з чемпіонством свою команду, вболівальників батьків та спонсорів. Особисто Михайла Бродського, Сергія Одарича та Олександра Нагорного.
Після цієї перемоги думки лише про одне – Суперфінал Євроліги, який ми гратимемо в Черкасах (16–19 травня). Сподіваюся до нього ми підготуємось належним чином".
Источник: Громадсько-політичне видання "Прес-Центр" | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Розгромивши донецьку команду, "Черкаські Мавпи–96" стали чемпіонами України"