![Ввірвавшись в чужу хату за пляшкою горілки, чоловік отримав смертельну кулю](http://www.pres-centr.ck.ua/ximages/news/articles/normal/34274.jpg)
До чергової частини Канівського міськвідділу міліції зателефонувала жительки села Степанці та повідомила оперативному черговому, що в одному з будинків щойно вбито її 38–річного сина. На місце події негайно виїхала слідчо–оперативна група міськвідділу.
По прибуттю за вказаною адресою отримана інформація підтвердилася: в одній з кімнат будинку знаходилося тіло чоловіка з вогнепальним пораненням грудної клітки. "Прес–Центр" вже писав про цей злочин.
Господаря помешкання не довелося довго шукати, оскільки він перебував в іншій кімнаті.
Побачивши правоохоронців, 52–річний чоловік сказав їм, що це він стріляв та вказав на місце, куди поклав зброю. Працівники міліції затримали та доставили його до міськвідділу для дачі пояснень. А тим часом на місці скоєння злочину працювали експерти–криміналісти, які вилучили мисливську рушницю та ряд інших важливих речових доказів.
В міськвідділі міліції було встановлено, що затриманий чоловік є громадянином Російської Федерації, а на Канівщину періодично приїжджає відпочивати. При спілкуванні зі слідчим чоловік розповів про те, що сталося в нього в будинку та про події, які передували цьому.
Як з’ясувалося, того дня він пішов до магазину по горілку, коли дорогою побачив своїх знайомих – двох братів, що сиділи та випивали в компанії односельчан. Привітавшись з сусідами, він пішов далі до магазину. Коли ж він повертався назад з двома пляшками горілки, його погукали брати та почали вмовляти, щоб він пригостив їх оковитою. Випивши з ними по чарці, він почав збиратися додому. Брати хотіли розпити і другу пляшку, але чоловік відмовився і поніс горілку додому.
Зачинившись в будинку, господар ще випив та ліг спати. Через деякий час він прокинувся від шуму – хтось розмовляв та ходив у веранді його будинку. Прислухавшись чоловік зрозумів, що це були брати, з якими він нещодавно розпивав алкоголь. Крізь зачинені двері він сказав їм, щоб забиралися з будинку. Але сп’янілі брати навідріз відмовилися і почали лише сильніше стукати в двері та вимагати, щоб він негайно відчинив та віддав пляшку горілки.
Власник будинку сказав, що в нього є рушниця, але це не зупинило зухвальців – чоловіки і далі намагалися проникнути всередину, вони вибили вхідні двері і в кімнату ввірвався один з братів. Господар стояв навпроти дверей зі зброєю. Між чоловіками розпочалася боротьба за рушницю. Пролунав перший постріл, куля якого влучила в стіну. Другий постріл виявився для 38–річного чоловіка смертельним.
Брат загиблого, побачивши що трапилося, злякався і втік з місця події.
На разі слідчим відділом Канівського МВ УМВС відносно 52–річного затриманого відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст.115 (Умисне вбивство) Кримінально кодексу України, що карається позбавленням волі на строк від семи до п'ятнадцяти років. Триває слідство, яке і з’ясує всі обставини даної справи.
Источник: Громадсько-політичне видання "Прес-Центр" | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Ввірвавшись в чужу хату за пляшкою горілки, чоловік отримав смертельну кулю"