Подробно
Шполянські пенсійники відвідали ветеранів-фронтовиківУкраина, Черкассы и область | Местные новости | 23-04-2013 | Черкаська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
![]() Побувати до Дня Перемоги в кожного учасника бойових дій та вирішити належно їхні пенсійні питання – таку мету поставили працівники управління Пенсійного фонду в Шполянському районі Черкаської області. Практично, щотижня під час виїзних прийомів у села району, пенсійники відвідують за місцем проживання ветеранів, особливо тих, хто має інвалідність і не в змозі за станом здоров’я приїхати в Шполу. От і минулого тижня відбувся прийом громадян в селі Кримки. Люди не мали нарікань щодо термінів виплати пенсій. Запитували про перспективи подальших виплат дітям війни, а також про те, як отримати пенсійний стаж, не маючи стабільної роботи в селі. Начальник управління Пенсійного фонду в Шполянському районі Борис Курінний та провідний спеціаліст Таміла Нецвітна дали конкретні відповіді на запитання жителів села щодо пенсійного забезпечення. Источник: Черкаська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЧеркассы![]() |
Добавить комментарий к новости "Шполянські пенсійники відвідали ветеранів-фронтовиків"