![Наближається день народження найзнаменитішої у черкаській політиці… собаки (ФОТО)](http://www.pres-centr.ck.ua/ximages/news/articles/normal/34109.jpg)
На підході – ювілей найзнаменитішої на Черкащині тварини. 1 травня святкуватиме 5–річчя жителька села Мошни Флорі (повне ім’я Флорида) – собака, яка належить міському голові Черкас Сергію Одаричу.
Її порода – московська сторожова, але в нашому краї вона більш відома як "мошнівська політична". Малим цуценям Флорі подарувала Сергію Одаричу його дружина. Знаменитою ж Флорі стала після того, як восени минулого року, у самий розпал виборів до парламенту Сергій Олегович іронічно зауважив: "Я ніколи не бачив, щоб настільки без творчості, настільки безсистемно більшість кандидатів підходили до організації кампанії…Якби я висунув десь свою собачку Флорі в кандидати і зайнявся її виборчою кампанією, однозначно вона б перемогла".
Днями у коментарі для "Вечірніх Черкас" пан Одарич знову підтвердив свою думку про те, що виборча кампанія кандидатів від міста Черкаси була організована слабко – зокрема у Валентини Жуковської. Чутки, які бродили у політичних колах Черкас, пов’язували з виборчим штабом Жуковської дружину Сергія Одарича Анжелу.
Сам він це ніколи не підтверджував, натомість каже: "Коли підводилися підсумки виборів, ми з Анжелою спеціально полетіли до Норвегії, щоб нічого не чути на тему політики… Жуковська вибори програла. А Булатецький – виграв, як би я чи хтось інший до цього не ставилися. За нього проголосували десятки тисяч черкащан і їхній вибір треба поважати: Жуковська мала б просто привітати Булатецького з перемогою."
Відомо, що собака часто схожий на свого господаря...
Свого часу одним із перших на появу Флорі у Одарича відреагував його столичний друг–політик Михайло Бродський, який написав на своєму блозі відгук на фото Одарича з собакою: "Серега, извини, но очень похож..." На це Одарич парирував: мовляв, чого ображатися, "сам про таке думав, коли роздивлявся фото твоєї Асі".
Бродський, у якого собака з’явилася на два місяці раніше, про "політичну кар’єру" для неї не мріяв і заявив: "Ви знаєте, що я етнічний єврей, але разом з тим – справжній українець. Тому мій дім і сім’я повинні надійно охоронятися".
На підтвердження своїх слів великий (з усіх поглядів) столичний політик виклав фото своєї дрібної Асі – з його слів, собаки, що має "горду поставу, суворий погляд і холодні губи".
Відтоді минає вже цілих 5 років. Сергій Одарич навчився "собачитися" з політичними опонентами не рідше, аніж Бродський – зі своїми. А опоненти у міськраді Одаричу погрожують – мовляв, 1 травня день народження Флорі він може зустріти вже як колишній мер Черкас, тож знову доведеться пригадувати, як проводити виборчі компанії. Чи для Флорі, чи й для себе…
Не враховують одне: так само, як із часом собака стає схожою на господаря, так і господар переймає від неї звички. Кінологічні довідники стверджують, що московська сторожова – "впевнений у собі собака, врівноважений, самостійний і контактний. До останнього захищатиме свою територію. Не знає страху і ніколи не відступає". Флорі теж щось може навчити і вміє не тільки гавкати…
Источник: Громадсько-політичне видання "Прес-Центр" | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Наближається день народження найзнаменитішої у черкаській політиці… собаки (ФОТО)"