Вільні Демократи пішли в народ – звітувати за зроблене. 15 квітня депутатів приймали в Дахнівці та на "Луначарці".
Тамтешніх жителів цікавило не лише поточне життя міста, а й колотнеча у владній верхівці. Опісля скандального голосування в раді за відставку виконкому Вільні Демократи розірвали коаліційну угоду з регіоналами. Бо категорично незгодні зі звинуваченнями, що пролунали з уст колишніх союзників.
Депутати почубились у раді, люд вийшов у двори. Сусіди із сусідами мізкують, як сварка нагорі аговкнеться їм тут.
Микола Береза, місцевий житель: "Цілу зиму тепло було, перебоїв не було, освітлення вулиць працює, світло в нас було безперебійне, дороги чистили. Територію прибудинкову прибирають! Ви гляньте – чисто!".
Чи буде так і далі – нині неабияк непокоїть дахнівчанина Миколу Григоровича. Він переконаний: відставка виконкому до добра не доведе, як і колотнеча серед депутатів.
Микола Мирза, депутат Черкаської міської ради, голова КСН "Дахнівський":
"Не ухвалено жодного рішення стосовно життєдіяльності міста, жодного! Мета в них одна – моє особисте. Я хочу землю, я хочу торгувати горілкою, я хочу комунальне майно, я хочу ще чогось".
Так депутат відгукується про колег–регіоналів. Донедавна ті працювали спільно з демократами. Та враз змінили погляд, бо забракло влади, пояснює стурбованим містянам інший обранець.
Андрій Більда, депутат Черкаської міської ради:
"Особисто за вказівкою губернатора Сергія Борисовича Тулуба відбувається заколот у Черкаській міській раді. Мета цього заколоту – зняти міського голову Сергія Одарича, оголосити йому імпічмент. А якщо не вийде, то поставити на коліна та змусити виконувати їхню програму партії".
Такого сценарію не хочуть і на "Луначарці". Лідія Йосипівна каже: за регіоналів не голосувала. Але їхню роботу в місті жінка ретельно відстежує.
Лідія Малюга, місцева жителька:
"Чому дуже погано працюють тролейбуси? Хто керує? Регіонал!!! Подивіться, що все, де в нас провал в роботі, скрізь стоїть при владі регіонал, скрізь!".
Руслан Зоря, голова КСН "Луначарський":
"Ми хочемо жити в комфортному районі, щоб у нас було і освітлення, і відремонтовані тротуари, і дороги відремонтовані. А враховуючи ситуацію, яка зараз склалася у міській раді, я не впевнений, що це вдасться зробить".
Досі на співпрацю з мерією та її очільником на "Луначарці" не нарікали. Місцеві кажуть: клопотів ще тут багато, але й зроблено чимало. Як цього не помічають депутати в міськраді, то люди згодні піти на площу до її стін і розповісти їм особисто.
Зінаїда Селіванова, місцева жителька:
"Я хочу жити в нормальному місті, щоб керівництво міста й області, депутати – і міські, і обласні – працювали для громади нашого міста. А розділяти, що я повинен бути при владі, а він – ні, такого не повинно бути!"
Источник: Громадсько-політичне видання "Прес-Центр" | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Вільні Демократи проводять дворові зустрічі"