Конкурс професійної майстерності серед зварювальників на Черкаському "Азоті" було організовано вперше.
Конкурс професійної майстерності серед зварювальників на Черкаському "Азоті" було організовано вперше. Він пройшов днями в управлінні капітальних ремонтів, і фактично є підготовкою до конкурсу зварювальників підприємств OSTCHEM Group DF, який, можливо, пройде на базі Черкаського "Азоту", – інформують на корпоративному порталі підприємства.
Так вже повелося ще з радянських часів, що ПАТ "АЗОТ" має найсильнішу школу зварювання чи не в усій області. Пояснюється це просто – на хімічному підприємстві величезна увага приділяється безпеці і якість роботи зварювальників може бути лише найвищою. До того ж, тут велика виробнича база та великий дружній колектив, привчений виховувати собі достойну зміну. Тому з 22 зварювальників управління капітальних ремонтів, 18 мають найвищі V та VІ категорії. Решта – молоді кадри, які ще не встигли здобути таку високу кваліфікацію.
Оскільки спеціалістам УКР не звикати до виконання складних завдань, під час проведення конкурсу їм було запропоновано максимально складні зразки: зварювання під незручним кутом, труб великого діаметру тощо. До уваги бралися також знання теорії. Конкурс відбувався за двома номінаціями: ручне аргонодугове зварювання та ручне електродугове зварювання.
Перше місце з "аргону" було присуджено В. Шкарбуті, друге – Ф.Слобідському, третє – О.Шепелю. Кращими в електродуговому зварюванні було визнано С.Ткачука, В. Шкарбуту та А.Капустіна, які відповідно посіли першетретє місця.
Як зазначив начальник УКР Володимир Бандура, такий конкурс проводиться на підприємстві вперше, проте у зварювальників управління є досвід участі в подібних заходах. Так вже два роки поспіль представники Черкаського "Азоту" підтверджують свою високу кваліфікацію на щорічному Міжнародному конкурсі професійної майстерності в Одесі. У 2011 році в ньому взяли участь 34 фахівці з 21го підприємства чотирьох країн СНД: України, Білорусі, Литви та Росії. Були навіть учасники, які приїхали з Сибіру (м.Красноярськ).
Крім практичних завдань – зварювання металевих пластин і труб, конкурсанти змагалися також у знанні теорії, нормативних положень і техніки безпеки. Наші працівники в різних номінаціях вибороли І і ІV, а торік – ІІІ і V місця. Тож, є сподівання, що і на конкурсі підприємств OSTCHEM зварювальники Черкаського "Азоту" покажуть відмінні результати.
Источник: Громадсько-політичне видання "Прес-Центр" | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "На Черкаському "АЗОТі" провели конкурс зварювальників"