Представник Асоціації виробників мінеральних та питних вод України прийняла участь в екологічній раді
22 березня 2013 року відбулося засідання Національної екологічної ради України присвячене формуванню нової водної політики в Україні в якому приймала участь заступник виконавчого директора Асоціації виробників мінеральних та питних вод України Бамбура Оксана Федорівна.
У Всесвітній день води Національна екологічна рада зібрала фахівців галузі та представників виконавчих органів для обговорення нових засад водної політики в Україні. Посеред інших розглядалися питання стану водних ресурсів, а також проблеми пов’язані з якістю питної води та її впливу на здоров’я людей. Головувала на засіданні обрана голова Національної екологічної ради України Тимочко Тетяна Валентинівна.
В засіданні приймали участь представники Державного агентства водних ресурсів України, Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Президії Всеукраїнської ради Українського товариства охорони природи, Державного агентства рибного господарства України тощо. В секції щодо питань якості питної води з цікавими докладами виступали:
- Яковлєв Євген Олександрович, доктор технічних наук, головний науковий співробітник відділу екологічної та техногенної безпеки Національного інституту стратегічних досліджень при Президентові України «Екологічні проблеми підземних вод в басейні Дніпра»;
- Романенко Григорій Михайлович, голова Всеукраїнської громадської організації «Всеукраїнське об’єднання ветеранів» «Головні причини незворотних втрат біо-продуктивного та еколого-ресурсного потенціалу водних ресурсів басейну Дніпра»;
- Альбін Олексій Михайлович, депутат Корсунь-Шевченківської міської ради, голова комісії з питань управління комунальним майном, житлово-комунального господарства, торгівлі, підприємництва, промисловості, транспорту, зв’язку «Санітарна промивка річки Рось».
Розглянувши усі питання порядку денного та заслухавши доповіді, учасники засідання внесли пропозиції по кожному з пунктів, так, посеред інших, було вирішено: розробити проект «Загальнодержавної програми щодо зменшення та поступового припинення використання на території України мийних засобів на основі фосфатів» та виступити проти планів щодо будівництва близько 500 малих гідроелектростанцій у гірських річках Карпат, що призведе до порушення екосистем гірських рік.
«Звичайно, нас, як виробників, турбують питання розвитку водної політики, а особливо гостро стоїть зараз проблема якості води, тому Асоціація виробників мінеральних та питних вод України приймає активну участь у таких галузевих подіях та представляє інтереси та позицію національних виробників», - зазначила Оксана Федорівна, заступник виконавчого директора Асоціації виробників мінеральних та питних вод України.
Національна екологічна рада України була створена 6 грудня 2012 року, коли всеукраїнські громадські природоохоронні організації ухвалили рішення про її створення на основі Громадської ради при Мінприроди України. Метою Національної екологічної ради України є інтеграція екологічної складової до галузевих і регіональних стратегій, програм і планів та впровадження засад збалансованого розвитку в Україні.
Добавить комментарий к новости "Представник Асоціації виробників мінеральних та питних вод України прийняла участь в екологічній раді"