![Корсунщина прийняла обласну естафету «Черкащина. Віхи 60-річної історії» від Канівщини](http://www.oda.ck.ua/images/news/2013/Goncharenko/123.JPG)
25 березня 2013 року на Корсунщині відбулась урочиста подія – передача обласної естафети, присвяченої 60-річчю заснування Черкаської області, що відзначатиметься наступного року. Цього дня корсунчанам від Канівського району було передано альбом та рушник – символи єднання міст і районів Черкащини.
В святковому заході взяли участь заступник голови обласної ради Василь Касян, перший заступник голови Канівської районної державної адміністрації Галина Москаленко, заступник голови Канівської РДА Лариса Некраса, голова Канівської районної ради Михайло Бала, перший заступник голови Корсунь-Шевченківської РДА Анатолій Біленко, голова Корсунь-Шевченківської районної ради Володимир Рябошапка та представники управління культури Черкаської обласної державної адміністрації та інші.
З вітальним словом звернувся до всіх присутніх заступник голови обласної ради Василь Касян, який привітав учасників урочистостей та наголосив на важливості відзначення 60-річного ювілею Черкаської області, в межах якого відбувається естафета «Черкащина. Віхи 60-річної історії». Він також подякував канівчанам, які гідно приймали в себе естафету, вписавши в неї незабутні сторінки з розвитку рідного краю, та висловив упевненість, що й жителі Корсунщини активно долучаться до цього заходу.
Перший заступник голови Корсунь-Шевченківської РДА Анатолій Біленко наголосив на тому, що корсунці з гідністю приймають в себе обласну естафету «Черкащина. Віхи 60-річної історії». Добрим словом він згадав когорту славних синів і доньок, які прославили рідний край своїми талантами та невтомною працею, окреслив плани на перспективу.
Приймаючи обласну естафету, Володимир Рябошапка привітав усіх учасників урочистого зібрання та зазначив:
– Естафета – це ще одна нагода поринути в історію, пройнятись гордістю за наш рідний край. Сьогоднішнє дійство дасть можливість кожному з нас усвідомити свій нерозривний зв'язок із рідною землею, відчути духовну спорідненість з її звичаями і традиціями, скласти данину шани й поваги нашим землякам, які творили історію краю.
Після офіційних привітань відбулась урочиста передача атрибутів естафети – альбому та рушника. Альбом вручили першому заступнику голови Корсунь-Шевченківської РДА Анатолію Біленку та голові районної ради Володимиру Рябошапці.
Під час урочистостей цінним подарунком було нагороджено ровесницю області Лідію Копійку, корінну жительку села Пішки Корсунь-Шевченківського району. Протягом довгого періоду вона працювала телятницею в колгоспі «Дружба» с.Пішки та й донині є активною учасницею громадського життя села.
Урочистості продовжилися концертною програмою за участю колективів художньої самодіяльності районного будинку культури та аматорів сільських закладів культури, вихованців Корсунь-Шевченківського педагогічного училища ім.Т.Г.Шевченка.
Доповненням до яскравого дійства стала виставка декоративно-прикладного мистецтва робіт вихованців Будинку дитячої та юнацької творчості, школи-інтернату та визначних митців Корсунщини, яка вразила своєю колоритністю та неповторністю.
За інформацією сектору з питань внутрішньої політики та
забезпечення доступу до публічної інформації апарату райдержадміністрації
Источник: Черкаська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Корсунщина прийняла обласну естафету «Черкащина. Віхи 60-річної історії» від Канівщини "