![Найсильніші самбісти країни змагалися у Черкасах](http://www.pres-centr.ck.ua/ximages/news/articles/normal/33530.jpg)
Незважаючи на негоду, минулого вікенду у Палаці спорту "Будівельник" найсильніші спортсмени України зібралися, аби випробувати свої сили на чемпіонаті України з бойового самбо.
Всеукраїнська першість із цього виду спорту проходила у нашому місті вперше. Позмагатися за чемпіонське звання на місцевому татамі завітала понад сотня учасників майже з усіх областей країни.
"До цього ми проводили у нашому місті лише відкриті чемпіонати і кубки областей. На цей чемпіонат із кожної області завітали лише найсильніші спортсмени і змагаються за звання чемпіона України. Не приїхало з Києва дуже багато хлопців, бо там все замело снігом, нікого не впускали і не випускали. Жаль, що їх не було. Але з кожної області приїхало багато людей. Представництво дуже сильне, тому кожен бій видовищний та напружений. Особливо виділяються харків'яни, дніпропетровці, кіровоградці та, звісно, черкасці. Це щодо фаворитів. А так із кожної області два–три учасники могли сміливо претендувати на звання чемпіона України", – говорить В’ячеслав Василенко, головний організатор чемпіонату.
Для львів’янина Вадима Левчука виступ на чемпіонаті України став абсолютним дебютом. Хлопець близько десяти років займався боротьбою і лише останній місяць перейшов у бойове самбо. Свого суперника спортсмен здолав.
"Організація дуже сподобалася, суперники дуже сильні, боровся за третє місце. Рівень чемпіонату дуже високий, тренуюся з першого класу, тому є з чим порівняти. Суперники сильні. Ціль на цьому чемпіонаті у всіх одна – поїхати на чемпіонат Європи і там показати себе", – ділиться Вадим Левчук.
Спортсмени визначали кращого у різних вагових та вікових категоріях. Рівень організації чемпіонату відповідав європейським стандартам, переконаний тренер збірної міста Львова.
"Пристойний чемпіонат, ми перший раз приїхали на бойове самбо і вперше у Черкасах. Дуже багато хлопців, які виступають у змішаних боях було. Досить серйозний рівень чемпіонату і організація дуже гарна. Простора зала, татамі, кваліфіковане журі, комфортабельне розміщення учасників. Справді, дуже серйозно та відповідально Черкаси підійшли до організації цієї першості, тому будемо задоволені якщо і наступний чемпіонат України пройде у вашому місті", – запевняє Віталій Вовк, тренер команди зі Львова.
Учасники змагалися не лише за звання чемпіона країни із бойового самбо, але й за перепустку на Кубок Європи, який незабаром відбудеться на Кіпрі. У результаті, місця розподілилися наступним чином:
І місце – збірна команда Харківської області;
ІІ місце – збірна команда Донецької області;
ІІІ місце – збірна команда Дніпропетровської області;
ІV місце – збірна команда Черкаської області.
Источник: Громадсько-політичне видання "Прес-Центр" | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Найсильніші самбісти країни змагалися у Черкасах"