![У Черкасах триває чемпіонат України з морського багатоборства](http://www.pres-centr.ck.ua/ximages/news/articles/normal/33458.jpg)
Найсильніші спортсмени України з’їхалися до Черкас на всеукраїнську першість із морського багатоборства.
У басейні Центрального стадіону міста стартував перший день чемпіонату України із морського триборства. Підкорювати водну стихію до Черкас з’їхалась понад сотня учасників із різних куточків країни. У перший день чемпіонату України з морського триборства учасники визначають найшвидшого та найвправнішого у плаванні. Змагаються учасники у чотирьох вікових групах. Загалом, до участі у цьогорічному чемпіонаті долучилося 20 команд із 9 регіонів України, серед них: Київ, Крим, Івано–Франківськ, Харків та інші. За словами організаторів, честь Черкащини відстоюють лише найсильніші спортсмени.
"Ці змагання більше 10 років проводяться у Черкасах. Їх зручно проводити тут, бо це центр України, командам сюди зручніше приїжджати. Тут у нас є де розташуватися та є всі необхідна база, тому ці змагання проводяться у Черкассах. Честь Черкащини цьогоріч відстоюють лише найсильніші спортсмени. У кожній віковій групі виступають по три команди, а саме: команда Черкаської області, команда міста Черкаси та команда КДЮСШ Черкаської міської ради", – говорить Ольга Ковальова, головний секретар змагань.
Традиційно ці змагання збирають лише найсильніших спортсменів України. Протягом чемпіонату свої сили випробують учасники віком від 12–ти до 35–ти років. Багато спортсменів беруть участь у цих змаганнях вже не вперше. Наприклад, киянка Вячеслава вже четвертий рік поспіль приїздить до Черкас. Проте жодного разу дівчині не вдавалося вибороти нагороду в особистому заліку.
"Звичайно, не вперше, а вже четвертий чи п’ятий раз в основному складі. Ціль – виграти, звичайно. Напередодні були наполегливі та виснажливі тренування. Щодо умов, то вони задовільні. Головне для мене – суперники", – ділиться напередодні старту В’ячеслава, учасниця з Києва.
Не менше киянки здобути перемогу прагне черкащанка Єлизавета.
"Звичайно, хочеться перемогти разом із командою, зайняти перше місце та, можливо, потрапити на особистий залік. Приймають участь всі сильні спортсмени, з ними потрібно конкурувати і дуже хочеться їх перемогти, звичайно", – запевняє Єлизавета.
Чемпіонат України із морського багатоборства триватиме три дні. У перший день змагань, учасники визначають найкращого у плаванні. У другий день чемпіонату змагальники боротимуться за звання найвлучнішого у кульовій стрільбі у тирі Черкаської ОО ТСОУ (вул. Хрещатик, 195). А у заключний день всеукраїнської першості учасники змагатимуться у бігу на різні дистанції у спортивному комплексі "Манеж".
Источник: Громадсько-політичне видання "Прес-Центр" | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "У Черкасах триває чемпіонат України з морського багатоборства"