![Анатолій Безверхній провів прийом громадян](http://www.oda.ck.ua/images/news/2013/Goncharenko/30.jpg)
19 березня заступник голови облдержадміністрації Анатолій Безверхній провів особистий прийом громадян. Під час прийому жителі області порушували ряд нагальних питань, що потребують вирішення.
Представниці громадської організації «Інваліди без житла» звернулися до Анатолія Васильовича з питаннями щодо завершення будівництва будинку для інвалідів по вул. Конєва, 15/1 м. Черкаси. Матері дітей із обмеженими фізичними можливостями висловили стурбованість щодо того, чи продовжуватиметься будівництво згаданого об’єкту в нинішньому році, і чи буде виділено для цього кошти із Державного бюджету.
Заступник голови ОДА заспокоїв їх, що передбачено виділення коштів на завершення будівельних робіт з тим, аби здати об’єкт в експлуатацію в серпні ц.р.
Один із жителів Смілянського району звернувся на прийом із проханням допомогти встановити справедливість у вирішенні питання спірного землекористування, допущеній при прискореній приватизації земельних ділянок.
Заступник голови ОДА ознайомився із представленою добіркою документів. Аби оперативно прореагувати на звернення громадянина, він прийняв рішення здійснити виїзд безпосередньо в цей населений пункт. З тим, аби спільно із головою Смілянської РДА, його заступником із аграрних питань, фахівцями, що опікуються земельними питаннями та сільським головою, а також представниками обох сторін конфліктної ситуації, на місці розібратися та прийняти аргументоване та правомірне рішення.
Приватний підприємець поскаржилася Анатолію Безверхньому на позбавлення її можливості торгувати на ринку у м.Городище, хоч до цього вона протягом 18 років користувалась відведеним їй торговим місцем та дотримувалась загально встановлених для підприємців правил торгівлі.
І щодо вирішення цієї ситуації заступник голови ОДА дав ряд конкретних доручень відповідальним особам.
Із досить складною ситуацією звернувся на прийом житель Черкас, який порушив питання обслуговування його житла ВАТ «Обленерго» та іншими проблемами. Чоловік отримав ряд роз’яснень з питань, що його цікавили.
Один із жителів Черкас поскаржився на діяльність кредитної спілки «Олімп», котра не повертає громадянам вкладених у неї коштів. За словами Анатолія Васильовича, проти цієї фінансової установи буде порушено нове кримінальне провадження.
Один із жителів Чигирина звернувся на прийом з проханням про матеріальну допомогу на добудову веранди в житловому будинку.
Після уважного розгляду кожного з висловлених звернень заступник голови облдержадміністрації Анатолій Безверхній особисто надав відвідувачам детальні роз’яснення та залучив до їхнього вирішення відповідні служби.
Управління інформаційної політики та зв’язків із ЗМІ облдержадміністрації
Источник: Черкаська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Анатолій Безверхній провів прийом громадян"