До чергової частини Кам’янського райвідділу міліції надійшло повідомлення від місцевого фельдшера про те, що в одному з приватних будинків виявлено труп 57–річного чоловіка з явними ознаками насильницької смерті.
На місце події відразу прибула слідчо–оперативна група та керівництво райвідділу.
В будинку за вказаною адресою на підлозі лежало бездиханне тіло господаря з явними тілесними ушкодженнями. Під час проведення огляду місця події, працівники міліції звернули увагу на те, що обстановка в будинку не була порушена, речі лежали на місцях, навіть грошей ніхто не взяв. Все це вказувало на те, що тілесні ушкодження потерпілий отримав у іншому місці.
Правоохоронці розпочали оперативно–розшукові заходи. Необхідно було швидко встановити, де саме потерпілий отримав тілесні ушкодження, та особу, яка їх йому заподіяла.
Подворовий обхід дав свої результати. Під час спілкування з місцевими мешканцями працівники міліції дізналися, що потерпілий полюбляв зазирати до пляшки. Випивав він, як правило, разом із сусідом. Саме в нього на подвір’ї бачили потерпілого напередодні трагедії.
Правоохоронці негайно вирушили за вказаною адресою. У розмові із слідчим чоловік підтвердив, що того злощасного дня до нього дійсно приходив його сусід. Чоловік приніс пляшку оковитої та запропонував випити. Господар погодився.
Згодом до компанії чоловіків приєднався син господаря з товаришем. Під час застілля між потерпілим та молодиком виник конфлікт який переріс в бійку. Хлопець схопив табурет та декілька разів вдарив ним чоловіка по голові. Від отриманих тілесних ушкоджень останній втратив свідомість та впав. Прийшовши до тями потерпілий зібрав речі та пішов. Але завдані тілесні ушкодження не лишили йому шансів на життя.
Наступного дня чоловік помер. Детально опитавши сусіда потерпілого та його сина, працівники міліції вирушили за місцем проживання підозрюваного. Хлопець був удома. Побачивши на подвір’ї людей у погонах, молодик почав нервуватись та все заперечувати, але покази свідків діяли не на його користь. Під тиском незаперечних доказів йому не залишалось нічого іншого як у всьому зізнатися. Молодика було затримано та доставлено до райвідділу міліції.
Наразі цю подію внесено до журналу єдиного обліку заяв і повідомлень про скоєні кримінальні правопорушення. Слідчим відділом відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 121 КК України (Тяжке тілесне ушкодження), санкція цієї статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від семи до десяти років. Триває досудове слідство. Збираються необхідні матеріали для направлення справи до суду, який в подальшому встановить, міру покарання, яку понесе 20–річний зловмисник за скоєння тяжкого злочину.
Источник: Громадсько-політичне видання "Прес-Центр" | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Молодика, причетного до смерті односельця, затримали кам'янські правоохоронці"