Одеська обласна державна адміністрація пропонує 400 родинам судитися із аферистом-забудовником за землю та майнові права на незакінчене будівництво по вул. К.Маркса,4 в м. Іллічівськ.
Таку відповідь отримав народний депутат (фракція «Батьківщина») Олександр Бригинець від голови Одеської обласної державної адміністрації Е.Матвійчука, до якого нардеп звертався з проханням сприяти у межах його повноважень ошуканим вкладникам у поновленні їхніх прав, зокрема, у переоформленні оренди земельної ділянки та майнових прав щодо незакінченого будівництва на інвесторів.
«Досвід аналогічних «еліта-центрів», які скандальною хвилею прокотилися всією Україною, говорить про те, що цей конфлікт не є виключно судовим, а переростає в соціальний. Тому без втручання місцевої влади, яка мусить допомогти ошуканим вкладникам хоча б якоюсь мірою, не обійтися», - зазначив О.Бригинець.
Нагадаємо, у 2003 році рішенням виконавчого комітету Іллічівської міськради ТОВ «Стройтехснаб» було виділено близько 15 га землі для часткової забудови 13 мікрорайону міста Іллічівська в межах вул. «1 Травня» - вул. Карла Маркса. У 2005 році інвестори майбутньої новобудови об’єдналися у Фонд фінансування будівництва об’єкту і вклали в нього гроші. Об’єкт будівництва мали завершити у 2008 році, але він й досі не зданий в експлуатацію через відсутність коштів на його завершення.
За результатами перевірки Державною комісією з регулювання ринків фінансових послуг від 01.02.2012 р №ФК-167/422/3-ап забудовник витратив кошти не за цільовим призначенням з метою власної наживи.
«Якщо очевидно, що забудовник порушив закон, розікравши гроші громадян, які інвестували свої матеріальні ресурси в майбутнє житло, то необхідно не лише справедливо покарати забудовника, а й зробити все можливе для того, щоб захистити права обдурених вкладників», - наполіг О.Бригинець.
Як йдеться у листі, виконавчі органи Іллічівської міської ради та їх посадові особи тримають зазначену ситуацію під постійним контролем. Проводяться зустрічі міського голови з представниками фірми забудовника за участю управління капітального будівництва Іллічівської міської ради, прокуратури міста Іллічівська та інших зацікавлених органів з метою пошуку шляхів вирішення проблеми.
«Це чудово, що керівництво Іллічівська зустрічається із чиновниками і забудовником, щоб знайти вихід. Але головними в цій історії все ж є жителі міста, які, власне, за свої гроші утримують міську раду і мера. Саме їх і повинні захищати народні обранці та найняті чиновники виконкому»,- наголосив О.Бригинець.
Бригинець закликав міську владу активніше йти на контакт із громадою і шукати різноманітні форми рішень, що сприяли б жителям міста у вирішенні їхньої проблеми, а також зменшувало б соціальну напругу в Іллічівську.
Источник: ЗА КИЇВ | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Бригинець закликав владу Іллічівська активніше контактувати з ошуканими іллічівцями"