Подробно
Довгожителька з Мойсівки на Драбівщині зустріла 100-річний ювілейУкраина, Черкассы и область | Местные новости | 19-02-2013 | Черкаська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
Днями виповнилося 100 років жительці села Мойсівка – Євдокії Новицькій. 18 лютого привітати ювілярку завітали голова райдержадміністрації Володимир Бут, заступник голови районної ради Роман Шевченко, начальник управління праці та соціального захисту населення РДА Ніна Симоненко. Голова райдержадміністрації привітав Євдокію Яківну та вручив їй вітальну листівку від Президента України Віктора Януковича. Гості подарували іменинниці багато теплих слів, квітів та подарунків. Источник: Черкаська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЧеркассы![]() |
Добавить комментарий к новости "Довгожителька з Мойсівки на Драбівщині зустріла 100-річний ювілей"