![У Смілі затримали зловмисника, який скоїв убивство та тяжко поранив людину](http://www.pres-centr.ck.ua/ximages/news/articles/normal/32708.jpg)
Близько десятої години вечора до чергової частини Смілянського міськвідділу міліції по спецлінії "102" надійшло повідомлення від громадян про те, що на одній з центральних вулиць міста перехожі знайшли чоловіка з ножовими пораненнями.
До місця події відразу виїхала слідчо–оперативна група міськвідділу. І було встановлено, що потерпілим є 50–річний місцевий житель, який не дійшов додому лише кількасот метрів. На місці вже були медики, які надавали пораненому першу необхідну допомогу. Чоловіка було доставлено до реанімаційного відділення міської лікарні. Від свідків працівники міліції дізналися прикмети підозрюваного, який тяжко травмував людину та втік в напрямку центральної частини міста.
Особовий склад міськвідділу було орієнтовано на розшук зловмисника за його прикметами, залучено всі наряди патрульно–постової служби, діючі екіпажі ДАІ та наряди державної служби охорони. Центр міста було блоковано, вулиці перекриті, перевірялися двори будинків, дитячі майданчики. Менш як за годину, працівники міліції помітили, що підозрілий чоловік, за описом схожий на зловмисника, заходить до під’їзду багатоповерхівки в центрі міста. До цього будинку відразу були направлені найближчі наряди міліції, будинок було оточено.
Підозрюваного в скоєнні тяжкого злочину працівники міліції затримали в під’їзді будинку, в руках останній тримав великий кухонний ніж зі слідами крові. Затриманим виявився 26–річний місцевий житель, який перебував у стані сильного алкогольного сп’яніння. Молодика доставили до міськвідділу міліції. Оскільки в нього були травмовані пальці рук, йому було надано першу медичну допомогу. Чоловік від випитого алкоголю не міг чітко пояснити свої дії, але зізнався, що вбив ще й свою співмешканку, тіло якої знаходиться у квартирі за місцем проживання.
Працівники міліції негайно вирушили до вказаної оселі де дійсно було виявлено тіло мертвої 40–річної жінки з ножовим пораненням в область грудної клітки. Під час огляду місця події в квартирі було видно сліди боротьби, розкидані речі, на підлозі поряд з тілом лежав закривавлений кухонний ніж. З місця події було вилучено сліди та знаряддя злочину.
Повідомлення про злочин внесено до єдиного реєстру. Слідчим відділом Смілянського міськвідділу міліції розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 115 КК України – вбивство, тобто умисне протиправне заподіяння смерті іншій людині та кримінальне провадження за ч. 2 ст. 15, п. 13 ч. 2 ст. 115 КК України – закінчений замах на умисне вбивство, вчинений особою, яка раніше вчинила умисне вбивство.
На слідстві затриманий в скоєному повністю зізнався та розповів про це детально. Повернувшись у вечері додому в нетверезому стані, молодик збирався повечеряти, в ту мить на кухню увійшла співмешканка. Як пояснив затриманий, що чітко не пам’ятає подальших подій в квартирі через затьмарену алкоголем пам'ять, але на все життя в пам’яті закарбувалась та мить, коли в руках опинився кухонний ніж, яким він завдав смертельний удар своїй співмешканці. Жінка не мала жодного шансу на життя і померла на місці. Чоловік усвідомивши, що скоїв вбивство не міг з собою нічого вдіяти. Прихопивши з собою іншого ножа він вибіг з будинку і помітивши на вулиці випадкового перехожого, наніс останньому три ножові поранення.
За скоєння особливо тяжкого злочину законодавством передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від семи до п’ятнадцяти років. Останню крапку в цій справі поставить суд, який і визначить подальшу долю вбивці. Наразі зловмисник знаходиться під вартою, проводиться досудове слідство.
Источник: Громадсько-політичне видання "Прес-Центр" | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "У Смілі затримали зловмисника, який скоїв убивство та тяжко поранив людину"